Yaşam Çiçeği Organit Çakra Doğal Taş Kolye
Yaşam Çiçeği Organit Çakra Doğal Taş Kolye
Yaşam Çiçeği Organit Çakra Doğal Taş Kolye
Yaşam Çiçeği Organit Çakra Doğal Taş Kolye

Yaşam Çiçeği Organit Çakra Doğal Taş Kolye (256)

Fiyat : ₺135,00(KDV Dahil)

YAŞAM ÇİÇEĞİ ORGANİT ÇAKRA DOĞAL TAŞ KOLYE

Organit kelimesi, doğada her yerde bulunan yaşam enerjisine verilen isim olan ‘Orgone’dan gelmektedir. Orgonit, kendiliğinden, sürekli çalışan, enerji dönüştürme işlevi gören, negatif enerjiyi azaltan ve onu pozitif enerjiye dönüştüren doğal bir cihaz gibidir. 
Orgonit, organik ve inorganik metaryeller kullanılarak evrensel yaşam enerjisi olarak adlandırılan  “orgon enerjisi” üreten bir mekanizmadır. Orgonit içerisinde %50 organik, %50 inorganik metaryaller bulunur. Altın tozu, bakır tel, kristal kuvars ve en önemlisi tuz barındırır. Bulunduğu ortamda ruhsal, kimyasal ve fiziksel negatif artıkları bir cihaz gibi çalışarak temizler ve kişinin yaşamına pozitif enerjilerin girmesi için yer açar.

Organit Taşının Faydaları

Cep telefonu, modem, televizyon, bilgisayar gibi cihazlardan gelen elektro manyetik radyasyonun zararlı etkilerini azaltır.
Vücudun bağışıklık ve endokrin sistemini destekler.
Kolye olarak kullanıldığında aurayı ve kişisel enerji alanını korumaya yardımcıdır. 
Orgonit taşının enerjisinden, evcil hayvanlar ve bitkiler de olumlu etkilenmektedir.
Şişede beklemiş olan içme suyunu canlandırmak için yanına orgonit taşı koyulabilir. Organit taşı, suyun pH değerinin de yükselmesine etki eder.
Titreşimi dengeler  ve yükseltir.
Negatif iyon yayarak havayı temizlenmesine yardımcı olur.

Cinsiyet
Kadın / Kız
Materyal
Doğal Taş
Yaş Grubu
Genç Yetişkin
Renk
Sarı
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
Yaşam, Yaşam Çiçeği, Yaşam Çiçeği Organit, Yaşam Çiçeği Organit Çakra, Yaşam Çiçeği Organit Çakra Doğal, Yaşam Çiçeği Organit Çakra Doğal Taş, Yaşam Çiçeği Organit Çakra Doğal Taş Kolye, Yaşam Çiçeği Organit Çakra Doğal Kolye, Yaşam Çiçeği Organit Çakra Taş, Yaşam Çiçeği Organit Çakra Taş Kolye, Yaşam Çiçeği Organit Çakra Kolye, Yaşam Çiçeği Organit Doğal, Yaşam Çiçeği Organit Doğal Taş, Yaşam Çiçeği Organit Doğal Taş Kolye, Yaşam Çiçeği Organit Doğal Kolye, Yaşam Çiçeği Organit Taş, Yaşam Çiçeği Organit Taş Kolye, Yaşam Çiçeği Organit Kolye, Yaşam Çiçeği Çakra, Yaşam Çiçeği Çakra Doğal, Yaşam Çiçeği Çakra Doğal Taş, Yaşam Çiçeği Çakra Doğal Taş Kolye, Yaşam Çiçeği Çakra Doğal Kolye, Yaşam Çiçeği Çakra Taş, Yaşam Çiçeği Çakra Taş Kolye, Yaşam Çiçeği Çakra Kolye, Yaşam Çiçeği Doğal, Yaşam Çiçeği Doğal Taş, Yaşam Çiçeği Doğal Taş Kolye, Yaşam Çiçeği Doğal Kolye, Yaşam Çiçeği Taş, Yaşam Çiçeği Taş Kolye, Yaşam Çiçeği Kolye, Yaşam Organit, Yaşam Organit Çakra, Yaşam Organit Çakra Doğal, Yaşam Organit Çakra Doğal Taş, Yaşam Organit Çakra Doğal Taş Kolye, Yaşam Organit Çakra Doğal Kolye, Yaşam Organit Çakra Taş, Yaşam Organit Çakra Taş Kolye, Yaşam Organit Çakra Kolye, Yaşam Organit Doğal, Yaşam Organit Doğal Taş, Yaşam Organit Doğal Taş Kolye, Yaşam Organit Doğal Kolye, Yaşam Organit Taş, Yaşam Organit Taş Kolye, Yaşam Organit Kolye, Yaşam Çakra,