HAKKIMIZDA

 

Bütüncül Şifa ve Doğal Ürünler; Zeynep Işık Büyükbay tarafından, İslamî ilimler, tıbb-i nebevî, Çin ve İran tıbbı, Osmanlı’daki tedavi yöntemleri ve beslenme kültürü, kadim mizaç ilmi, geleneksel şifa, bilinçaltı şifa yöntemleri, theta healing, fitoterapi, biyoenerji gibi birçok alanda eğitim aldıktan sonra, Türkiye’de ve yurt dışında İslam ve mizaç temelli yaklaşımla gerçekleştirdiği teşhis ve şifa uygulamalarını, araştırmalarını, atölye çalışmalarını ve seminerlerini, geleneksel şifa ve İslam ilimleriyle birlikte sentezleyerek, tek bir çatı altında devam ettirmek amacıyla kurulmuştur.

2015 yılında ilk adımları atılan Bütüncül Şifa ve Doğal Ürünler, 2017’den itibaren danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermeye; bütüncül şifalar alanında seans ve uygulamalar yapmaya devam etmektedir. Merkezimizde çakra dengeleme, mizaç danışmanlığı, bilinçaltı seansları, isim analizi seansları, biyoenerji, meridyen tedavi, iridoloji, manuel terapi, EFT gibi bütüncül şifalar uygulanmakta, danışanlarımıza birebir seans verilmektedir. Merkezimiz içinde yapılan bütün uygulamalar Zeynep Büyükbay bilgisi dahilinde ve onun yönetimi ile gerek tıbbî gerekse manevi kurallara özenle dikkat edilerek, kendisi ve deneyimli ekibi tarafından gerçekleştirilir. Gelen danışanlarımıza yaptıracakları uygulamalar hakkında detaylı tıbbî ve manevi bilgi aktarılmaktadır.

Tedavi ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra vermiş olduğu atölye çalışmalarını ve eğitimleri  2020 yılından itibaren Zeynep Büyükbay Akademi çatısı altında birleştiren Büyükbay, halen Kadim Mizaç Eğitimi, Farkındalığa Uyanış, Zihinsel Diriliş Atölyesi, Maddi Manevi Korunmalar Eğitimi, Manevi Zırh Eğitimi, Bedensel Problemlerin Ruhsal Sebepleri Eğitimi, Bendir Ve Nefes Eğitimi, İsim Analizi Ve İsim Koçluğu Eğitimi eğitimi vermeye devam etmektedir. Eğitimler bizzat Zeynep Büyükbay tarafından verilmekte olup, yüz yüze ve internet üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir; eğitimlerin içeriği Zeynep Büyükbay’ın kendisine aittir ve tüm hakları saklıdır.

Kuruluşundan bugüne kadarki süreçte, danışanlarımız ve öğrencilerimizin taleplerine paralel olarak, tedavileri desteklemesi amacıyla doğal taşlardan bitkisel takviyelere, bakır ürünlerden aroma terapiye kadar birçok ürün Bütüncül Şifa & Zeynep Büyükbay markası altında sizlerin hizmetine sunulmuştur. Firmamız portföyünde yer alan ürünler; doğal karışımlar, bitki çayları ve gıda takviyeleri, sabit ve uçucu aroma terapi yağları, ağız, saç, vücut ve cilt bakım ürünleri, sabunlar, doğal kozmetik ürünleri, organik bebek ürünleri, doğal taşlar (doğal su taşları, taş setleri, kolye uçları, bileklikler, tesbihler, yüzükler, ev eşyaları ve masaj aletleri), bakır ürünler, yaşam çiçeği formundaki ürünler şeklindedir.

Ayrıca Zeynep Işık Büyükbay’ın kitapları da www.zeynepbuyukbay.com web sitesi üzerinden satın alınabilmektedir.

Bütüncül Şifa ve Doğal Ürünler, çıkmış olduğu hizmet yolculuğunda, geleneksel şifa ve İslam ilimlerini harmanlayarak, danışanlarına destek ve yardımcı olmaya çalışmakta; en uygun yöntemlerle tedavi etmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır. “Şifa Allah’tandır, bizler vesileyiz” anlayışıyla hareket eden firmamız, vermiş olduğu tüm hizmet, şifa, eğitim ve uygulamalarıyla hızla büyümeye devam etmektedir.