Triflo (Solunum Egzersiz Cihazı)
Triflo (Solunum Egzersiz Cihazı)
Triflo (Solunum Egzersiz Cihazı)

Triflo (Solunum Egzersiz Cihazı) (GD.BC.24)

İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺125,00(KDV Dahil)

Triflo (Solunum Egzersiz Cihazı)

Faydaları:

-Triflo solunum egzersiz cihazıdır. Triflo akciğerin elastik ve geriye esneme kapasitesini arttıran çok önemli bir egzersizdir.Doğru şekilde uygulanması önemlidir.
-Düzenli triflo kullanımı solunum kaslarının güçlendirir.
-Doğru nefes alma yetisinin gelişmesine yardımcı olur.
-Triflo kullanımı ile vücudumuzdaki dokulara daha fazla oksijen ulaşır, kan akışı hızlanır ve damarların genişlemesi sağlanır.
-Doğru nefes alma, solunum kas ve akciğer kapasitesini geliştirir.

Neler İçermez?

Zararlı kimyasal içermez.

Nasıl Kullanılır?
Triflonun ağız kısmını, dudaklarınıza hava çıkmayacak şekilde yerleştiriniz.Önce güçlü bir nefes alın, sonra tüm gücünüzle nefesinizi trifloya üfleyin. Topları yukarı çıkarmaya çalışın; çıkan topları mümkün olduğunca yukarıda uzun süre tutun. Önce birinci topu, daha sonra sırasıyla 2. ve 3. topu 5 saniye havada tutmaya çalışın.
Bu işlemi, beş defa tekrar ettikten sonra trifloyu ters çevirin ve aynı işlemi tekrar yapın. Triflonun tersini üflerken üç topu birden yukarı çıkarmak zor olabilir. Kaldırabileceğiniz kadar topları uzun süre yukarıda tutmaya çalışmak çok önemlidir. Üçüncü topu yukarı çıkarmak zordur ama iki topu yukarıda tutmak ve mümkün olduğunca bu pozisyonda beklemek çok yararlıdır.
Trifloyu her gün arttırarak kullanabilirsiniz. İlk gün 5, ikinci gün 6, üçüncü gün 7 set olacak şekilde artrarak devam edebilirsiniz. Düzenli ve sürekli kullanım, nefes alma yetisinin güçlenmesine destek olacaktır.
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek