Sedef Doğal Taş Bileklik (8mm Küre Kesim)
Sedef Doğal Taş Bileklik (8mm Küre Kesim)
Sedef Doğal Taş Bileklik (8mm Küre Kesim)

Sedef Doğal Taş Bileklik (8mm Küre Kesim) (141)

Fiyat : ₺245,00(KDV Dahil)

Sedef Doğal Taş Bileklik (8mm Küre Kesim)

Faydaları:

-Organik kökenli bir taş olan sedef taşı, istiridye, midye gibi deniz canlılarının kabuk kısmında bulunmaktadır. İnci de istiridye içerisinde yetişir ve o da organik bir taştır. Bu sebeple sedef taşı, “İnci Annesi” (Mother of Pearl) olarak da bilinir. Sedef, incinin yetiştiği kabuğun içerisini kaplar ve bir nevi ona annelik yapar. Sedef  taşının tarihi antik dönemlere kadar uzanmakta, Çin’den Mısır’a, Sümerlerden Hindistan’a kadar kullanıldığı bilinmektedir.
- Çocukların fiziksel gelişiminin olumlu yönde ilerlemesine,
- Zihin açıklığına,
- Dolaşım sisteminin düzenlenmesine,
- Konsantrasyonun artmasına,
- Yaraların iyileşmesine,
- Göz ve cilt sağlığının korunmasına,
- Bağışıklık ve üreme sistemlerinin güçlenmesine yardımcı olur.


 

Neler İçermez?

Herhangi bir kimyasal ürün içermez.

Nasıl Kullanılır?
Sedef taşı, cesaret verici özelliğe sahiptir. Yanınızda taşımayı kolaylaştırmak için sedef taşından yapılmış kolye, bileklik, küpe ve yüzükler kullanabilirsiniz. Bu takılar konsantrasyonun ve özgüvenin artmasına destek olacaktır.  

*Doğal taşların destekleyici ürünler olduğu, mutlaka bir uzmana danışarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.              

Cinsiyet
Unisex
Materyal
Doğal Taş
Beden
18-19 cm
Yaş Grubu
Çocuk Genç Yetişkin
Renk
Turuncu
Taş Tipi
Sedef
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
Sedef, Sedef Doğal, Sedef Doğal Taş, Sedef Doğal Taş Bileklik, Sedef Doğal Taş Bileklik 8, Sedef Doğal Taş Bileklik 8 mm, Sedef Doğal Taş Bileklik 8 mm Küre, Sedef Doğal Taş Bileklik 8 mm Küre Kesim, Sedef Doğal Taş Bileklik 8 mm Kesim, Sedef Doğal Taş Bileklik 8 Küre, Sedef Doğal Taş Bileklik 8 Küre Kesim, Sedef Doğal Taş Bileklik 8 Kesim, Sedef Doğal Taş Bileklik mm, Sedef Doğal Taş Bileklik mm Küre, Sedef Doğal Taş Bileklik mm Küre Kesim, Sedef Doğal Taş Bileklik mm Kesim, Sedef Doğal Taş Bileklik Küre, Sedef Doğal Taş Bileklik Küre Kesim, Sedef Doğal Taş Bileklik Kesim, Sedef Doğal Taş 8, Sedef Doğal Taş 8 mm, Sedef Doğal Taş 8 mm Küre, Sedef Doğal Taş 8 mm Küre Kesim, Sedef Doğal Taş 8 mm Kesim, Sedef Doğal Taş 8 Küre, Sedef Doğal Taş 8 Küre Kesim, Sedef Doğal Taş 8 Kesim, Sedef Doğal Taş mm, Sedef Doğal Taş mm Küre, Sedef Doğal Taş mm Küre Kesim, Sedef Doğal Taş mm Kesim, Sedef Doğal Taş Küre, Sedef Doğal Taş Küre Kesim, Sedef Doğal Taş Kesim, Sedef Doğal Bileklik, Sedef Doğal Bileklik 8, Sedef Doğal Bileklik 8 mm, Sedef Doğal Bileklik 8 mm Küre, Sedef Doğal Bileklik 8 mm Küre Kesim, Sedef Doğal Bileklik 8 mm Kesim, Sedef Doğal Bileklik 8 Küre, Sedef Doğal Bileklik 8 Küre Kesim, Sedef Doğal Bileklik 8 Kesim, Sedef Doğal Bileklik mm, Sedef Doğal Bileklik mm Küre, Sedef Doğal Bileklik mm Küre Kesim, Sedef Doğal Bileklik mm Kesim, Sedef Doğal Bileklik Küre, Sedef Doğal Bileklik Küre Kesim, Sedef Doğal Bileklik Kesim,