Sakinlik Bilekliği
Sakinlik Bilekliği

Sakinlik Bilekliği (000)

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

SAKİNLİK BİLEKLİĞİ

Özel tasarım bilekliğimizi aurayı güçlendirmek, negatif enerjiyi azaltmak, sakinleşmek, beden ve zihin dengesini sağlamak, kaliteli uyumak ve huzurlu hissetmek için  kullanabilirsiniz.

Faydaları:

- Ametist: Nazar ve negatif etkilerin azalmasında, auranın güçlenmesinde, farkındalık kazanma ve pozitif düşünmede olumlu etkileri vardır.

- Akuamarin: Mantıklı düşünmek, sakinleşmek, beden ve zihin arasındaki dengeyi sağlamak, kendini ifade edebilmek üzerinde olumlu etkileri vardır. 

- Dumanlı  kuvars: Kaliteli uyku, özgüveni artırma ve sinir sistemini güçlendirme üzerinde olumlu etkileri vardır. Arındırıcı ve temizleyicidir.

- Havlit:  Huzurlu hissetmek, sakinleşmek, sanatsal duyarlılık, hafızayı güçlendirmek ve farkındalık üzerinde olumlu etkileri vardır.

- Lapis lazuli: Kaygının azalmasına, kolay öğrenmeye, odaklanmaya, halsizlik ve isteksizliğin giderilmesine ve güçlü iletişim kurmaya olumlu etkileri vardır.    

Neler İçermez?
Herhangi bir kimyasal ürün içermez.

Nasıl Kullanılır?
Bir gün boyunca toprakta tutarak  / akan suda yıkayarak  / daha büyük bir kristalin yanında bekleterek enerji temizliğini yapabilir, daha sonra kullanabilirsiniz. Deterjan, sabun, kimyasal ürün vb. ile temizlememeli, uzak tutulmalıdır.

 Doğal taşların destekleyici ürünler olduğu, mutlaka bir uzmana danışarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek