Sabit Yağlar Seti
Sabit Yağlar Seti

Sabit Yağlar Seti (GD.BY.04)

Fiyat : ₺499,00(KDV Dahil)

SABİT YAĞLAR SETİ 
 

Hazırladığımız soğuk sıkım sabit yağlardan oluşan setimizi; bağırsak arındırmada, cilt bakımında, mutfağınızda, aromaterapi yağlarının seyreltiminde de kullanabilirsiniz.  

Sabit yağ setimizi; 
Bağırsak florasını güçlendirmek, ilaçların, kötü gıdaların, kimyasal maddelerin verdiği olumsuz etkilerden arındırmak ve sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olmak için kullanabilirsiniz. Seyrelterek cilt bakım rutininize ekleyebilirsiniz. Çorba ve salatalarınızı tatlandırabilirsiniz. 


Faydaları: 


-    Bağırsak florasının güçlenmesine,
-    Düzenli kullanıldığında bağırsakların temizlenmesine,
-    Sindirim sisteminin daha rahat ve düzenli çalışmasına,
-    Hücre yenilenmesine,
-    Bağışıklık sisteminin güçlenmesine,
-    Metabolizmanın hızlanmasına,
-    Toksinlerin vücuttan atılmasına,
-    Kas dokusunu korumaya,
-    Kabızlık sorununun azalmasına,
-    Cilt problemlerinin hafiflemesine,
-    Saç ve tırnakların güçlenmesine,
-    Vücut direncinin artmasına  destek olur. 


Neler İçermez?


İlave bileşen, paraben, sentetik koku, sentetik boya, alkol ve koruyucu içermez.


Nasıl Kullanılır? 


Bağırsak arınmasında kullanımı: Öncelikle az ve öz yemek, kişinin kendi mizacına uygun beslenmesi ve doğru probiyotik kullanımı önemlidir. Bağırsak temizliği yaparken gluten, rafine şeker ve hayvani gıda kesilmesi tavsiye edilir.  Bağırsak arınmasında kişi, tercih ettiği yağı, her sabah aç karna bir çay kaşığı alabilir. Tek başına yağ olarak içmekte zorlanırsanız bir çay bardağı ılık suyun içine istediğiniz bir sabit yağı birkaç damla karıştırarak tüketmeyi deneyebilirsiniz. Bağırsak arınması için aç karna tüketmek önemlidir. Kilolu olanlar aspir, kilosu fazla olmayanlar hint ya da susam yağı tercih edebilir. Bağırsak temizliği yapılırken hafif sulu gıdalar yenmeli, ekmek, börek vb. yenmemelidir.
Gıdalarda kullanımı: Sabit yağlardan biri, kişinin tercihine göre salatalara, smoothilere, sebze sularına birkaç damla eklenebilir. Sabit yağlar, soğuk sıkım olduğu için ısıtılmamalıdır.  Gıda ile alınacağı zaman yemekler pişmeden önce değil, piştikten sonra katılmalıdır. Bunun yanında soğuk olarak tüketilen salatalara ve çorbalara eklenebilir. 
Uçucu yağlarla kullanımı: Uçucu yağlar ile kullanılacağı zaman arzu edilen bir aromaterapi yağı, sabit yağlardan biriyle (ihtiyaca göre) seyreltilerek cilt bakımında ve masajlarda kullanılabilir. 

Uyarı: Göz ile temas ettirilmemelidir. Göz ile teması halinde bol su ile durulayınız.
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. Hint yağı yüksek oranda asit içeren bitkisel bir yağdır. Bu bakımdan bir uzman veya doktor kontrolünde kullanılmalıdır. 

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek