Prehnite Doğaltaş Dizi 8mm
Prehnite Doğaltaş Dizi 8mm
Prehnite Doğaltaş Dizi 8mm

Rodonit Doğal Taş Düğümlü Tımbıl Kolye (DT.DZ.09)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺700,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺420,00(KDV Dahil)

Uzunluk 120 cm

 

Rodanit, pembe, kırmızı ve siyah renklerde doğal bir taştır. Özellikle Avustralya, Brezilya, Rusya, Meksika ve ABD'deki Madagaskar'da bulunur. Rodonit, birçok farklı amaç için kullanılır, ancak özellikle takı yapımında ve dekorasyonda popülerdir.

Rodanit, fiziksel ve duygusal olarak rahatlamaya yardımcı olabilen rahatlatıcı bir taştır. Zihin ve beden arasında denge sağlayabilir ve stres, kaygı ve korkuları azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, güçlü bir kalp taşı olarak kabul edilir ve kalp chakrası ile ilişkilendirilir. Sevgi, şefkat ve anlayış gibi olumlu duyguları arttırabilir ve kişinin kendini ve diğerlerini kabul etmesine yardımcı olabilir.

Rodanit, fiziksel sağlık açısından da faydalıdır. Bu taş, bağışıklık sistemini güçlendirebilir ve vücudu zararlı maddelerden arındırabilir. Ayrıca, kemiklerin güçlenmesine yardımcı olabilir ve kan basıncını düzenleyebilir.

Rodanit, aynı zamanda zihinsel açıdan da faydalıdır. Bu taş, kişinin odaklanmasına ve konsantre olmasına yardımcı olabilir, yaratıcılığı arttırabilir ve kişinin zihinsel kapasitesini genişletebilir. Ayrıca, öğrenme güçlükleri ve hiperaktivite gibi durumlarla mücadele eden çocuklar için de faydalı olabilir.

Rhodonite, doğal bir taş olduğu için her biri benzersiz özelliklere sahip olabilir. Taşın rengi, deseni ve şekli, kişinin enerjisine ve ihtiyaçlarına göre seçilebilir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR