Pozitif Enerji Bilekliği
Pozitif Enerji Bilekliği

Pozitif Enerji Bilekliği (00)

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

POZİTİF ENERJİ BİLEKLİĞİ

Özel tasarım bilekliğimizden farkındalık, olumlu düşünce, zihinsel ve duygusal denge, aura güçlendirme, sevgi duygularını artırma gibi birçok konuda yararlanabilirsiniz.

Faydaları:

-Akik: Farkındalık kazanma, fiziksel canlılık, konsantrasyonun artması, auranın güçlenmesi, nazar ve negatif enerjilerin azalması üzerinde olumlu etkileri vardır.

-Ametist: Nazar ve negatif etkilerin azalmasında, auranın güçlenmesinde, farkındalık kazanma ve pozitif düşünmede olumlu etkileri vardır.

-Kristal kuvars: Duygusal dengenin sağlanması, beyin fonksiyonlarının uyarılması, ortam enerjisinin yükselmesi, konsantrasyonun artması, hafızanın güçlenmesi, negatif enerjinin pozitife dönüşmesi üzerinde olumlu etkileri vardır.

-Pembe kuvars: Dişil enerjiyi yükseltmede, sevgi ve aşk duygularını güçlendirmede, ilişkilerde uyum ve dengeyi sağlamada, yalnızlık, depresyon gibi olumsuz ruh hallerini gidermede, duygusal acıların geçmesinde destekleyici etkileri vardır.

-Yeşim:  Korku ve endişenin giderilmesi, cesaretin artması, hızlı odaklanma ve kalp çakrasının güçlenmesi üzerinde olumlu etkileri vardır.  

Neler İçermez?
Herhangi bir kimyasal ürün içermez.

Nasıl Kullanılır?
Bir gün boyunca toprakta tutarak  / akan suda yıkayarak  / daha büyük bir kristalin yanında bekleterek enerji temizliğini yapabilir, daha sonra kullanabilirsiniz.  Deterjan, sabun, kimyasal ürün vb. ile temizlememeli, uzak tutulmalıdır.

Doğal taşların destekleyici ürünler olduğu, mutlaka bir uzmana danışarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek