Kızıl Akik Doğaltaş Dizi 8mm
Kızıl Akik Doğaltaş Dizi 8mm
Kızıl Akik Doğaltaş Dizi 8mm

Pembe Kuvars Doğal Taş Düğümlü Kolye (DT.DZ.06)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺700,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺420,00(KDV Dahil)

Uzunluk 120 cm

 

Pembe kuvars doğal bir kristal olup, açık pembe renginde veya bazen şeffaf bir yapıda bulunabilen mineraldir. Kozmik enerjinin bir sembolü olarak kabul edilir ve sevgi, şefkat ve huzurun taşı olarak bilinir. Pembe kuvarsın, kalp çakrasını açmak ve şefkat, sevgi ve uyum enerjilerini arttırmak gibi birçok ruhsal faydası olduğuna inanılır.

Pembe kuvars, genellikle takı, heykelcikler, taşlar ve dekorasyon gibi alanlarda kullanılır. Bu taşın enerjisi, odadaki negatif enerjiyi absorbe ederek, kaliteli uyku ve rahatlama sağlamaya yardımcı olabilir. Ayrıca meditasyon ve yoga sırasında kullanılabilir.

Pembe kuvars aynı zamanda romantik aşk taşı olarak da bilinir. Sevgi ve romantizmle ilişkilendirilir ve kişinin kendini sevmesi, kendine saygı duyması ve kendisine güvenmesi için yardımcı olabilir. Bu nedenle, pembe kuvars, romantik ilişkilerde ve evliliklerde de kullanılan popüler bir taştır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
Pembe, Pembe Kuvars, Pembe Kuvars Doğal, Pembe Kuvars Doğal Taş, Pembe Kuvars Doğal Taş Düğümlü, Pembe Kuvars Doğal Taş Düğümlü Tımbıl, Pembe Kuvars Doğal Taş Düğümlü Tımbıl Kolye, Pembe Kuvars Doğal Taş Düğümlü Kolye, Pembe Kuvars Doğal Taş Tımbıl, Pembe Kuvars Doğal Taş Tımbıl Kolye, Pembe Kuvars Doğal Taş Kolye, Pembe Kuvars Doğal Düğümlü, Pembe Kuvars Doğal Düğümlü Tımbıl, Pembe Kuvars Doğal Düğümlü Tımbıl Kolye, Pembe Kuvars Doğal Düğümlü Kolye, Pembe Kuvars Doğal Tımbıl, Pembe Kuvars Doğal Tımbıl Kolye, Pembe Kuvars Doğal Kolye, Pembe Kuvars Taş, Pembe Kuvars Taş Düğümlü, Pembe Kuvars Taş Düğümlü Tımbıl, Pembe Kuvars Taş Düğümlü Tımbıl Kolye, Pembe Kuvars Taş Düğümlü Kolye, Pembe Kuvars Taş Tımbıl, Pembe Kuvars Taş Tımbıl Kolye, Pembe Kuvars Taş Kolye, Pembe Kuvars Düğümlü, Pembe Kuvars Düğümlü Tımbıl, Pembe Kuvars Düğümlü Tımbıl Kolye, Pembe Kuvars Düğümlü Kolye, Pembe Kuvars Tımbıl, Pembe Kuvars Tımbıl Kolye, Pembe Kuvars Kolye, Pembe Doğal, Pembe Doğal Taş, Pembe Doğal Taş Düğümlü, Pembe Doğal Taş Düğümlü Tımbıl, Pembe Doğal Taş Düğümlü Tımbıl Kolye, Pembe Doğal Taş Düğümlü Kolye, Pembe Doğal Taş Tımbıl, Pembe Doğal Taş Tımbıl Kolye, Pembe Doğal Taş Kolye, Pembe Doğal Düğümlü, Pembe Doğal Düğümlü Tımbıl, Pembe Doğal Düğümlü Tımbıl Kolye, Pembe Doğal Düğümlü Kolye, Pembe Doğal Tımbıl, Pembe Doğal Tımbıl Kolye, Pembe Doğal Kolye, Pembe Taş,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR