Özel Dizim Bileklik (Öğrenci)
Özel Dizim Bileklik (Öğrenci)

Öğrenci Bilekliği ( Kız - Erkek ) (DT.BL.66)

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

ÖĞRENCİ BİLEKLİĞİ

Öğrenciler için hazırladığımız doğal taş bilekliğimizi  öğrenme ve odaklanma sorunu yaşayan, stresli ortamda çalışan, sınav, sunum, toplum önünde konuşma gibi durumlarda çok fazla heyecanlanan, hafızasını kuvvetlendirmek isteyen her birey kullanabilir.

Faydaları:

-Lapis: Konsantrasyon ve dikkat toplamaya, kolay öğrenmeye, kaygının azalmasına, konuşma becerisinin artmasına, halsizliğin giderilmesine olumlu etkileri vardır.

-Florit: Odaklanma ve öğrenmenin artmasına, zihinsel yorgunlukların giderilmesine, dikkat toplamaya, zihinsel ve ruhsal dengeyi sağlamaya olumlu etkileri vardır.

-Sedef:  Zihin açıklığı ve konsantrasyonun artmasına, çocukların fiziksel gelişimine olumlu etkileri vardır.

-Kalsit: Öğrenme yeteneği ve odaklanmanın artmasına, özgüven kazanmaya, sanatsal yönlerin kuvvetlenmesine, yetenekleri keşfetmeye olumlu etkileri vardır.

-Yeşim: Korku ve endişenin giderilmesine, cesaretin artmasına, aşırı duygusallıkların azalmasına, kaygı ve stresin azalmasına, zihinsel odaklanmanın güçlenmesine olumlu etkileri vardır.

Neler İçermez?
Herhangi bir kimyasal ürün içermez.


Nasıl Kullanılır?
Bir gün boyunca toprakta tutarak  / akan suda yıkayarak  / daha büyük bir kristalin yanında bekleterek enerji temizliğini yapabilir, daha sonra kullanabilirsiniz. 

Doğal taşların destekleyici ürünler olduğu, mutlaka bir uzmana danışarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek