Ottoman'S Himalaya Mumiyo Sıvı Extract 20 Ml
Ottoman'S Himalaya Mumiyo Sıvı Extract 20 Ml
Ottoman'S Himalaya Mumiyo Sıvı Extract 20 Ml

Ottoman'S Himalaya Mumiyo Sıvı Extract 20 Ml (GD.BC.19)

Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)

Ottoman'S Himalaya Mumiyo Sıvı Extract 20 Ml

Faydaları:

-Mumiyo, parlak siyah renkte zifte benzeyen ve insan vücudu ısısında eriyebilen, acı bir tada ve karakteristik bir kokuya sahip, suda kolay çözülebilen, alkolde çözülmeyen, Özbekistan, Kırgızistan ve Kazakistan’da yerden 2.500-3000 metre yüksekteki dağların mağaralarında ve kayaların üzerinde bulunan ve 100 yıldan fazla bir süre sonra fosilleşerek ortaya çıkan tamamen doğal maddeye verilen addır.
-Mumiyo, vücudun tüm hastalıklara karşı korumak anlamına gelimektedir. Yerel halk, 'dağların gözyaşı' da demektedir.
-Mumiyo, özellikle Kırgızistan ve Rusya'da uzun yıllar boyunca araştırılan doğal bir maddedir. İnsan bedeni üzerindeki etkileri incelenmiş ve test edilmiştir. Mumiyo’nun insan üzerindeki etkisini ilk defa dağ keçisi avlayan insanlar fark etmiş ve daha sonrada kendi üzerlerinde denemişlerdir.
-Yoğun güneş ışığına maruz kalan ve 2500–5000 gibi rakımlarda insan kirliliğinden uzak bir ortamda oluşmaktadır. İçinde 85'e yakın mineral, amino asitler, A, B, C, P (sitrinler) vitaminleri bulunmaktadır. Ayrıca kobalt, bakır, nikel, demir, çinko, manganez, krom, sodyum, potasyum, magnezyum, kadmiyum, bizmut, molibden vb.  gibi elementler vardır.
-Bağışıklık sisteminin güçlenmesine,  
-Diş ağrılarının hafiflemesine,
-Kemiklerin güçlenmesine,
-Uykusuzluk probleminin giderilmesine,
-Yaşlılık belirtilerinin azalmasına,
-Zindelik ve canlılık kazanılmasına,
-Mide ve sindirim sağlığının güçlenmesine  yardımcı olur.

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. Bir uzman veya doktor kontrolünde kullanılmalıdır.


Neler İçermez?
İlave bileşen, paraben, sülfat, SLS, sentetik boya, sentetik koku, alkol ve koruyucu içermez.

Nasıl kullanılır?
Bir bardak suya günde 20 damla katarak tüketebilirsiniz. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez.
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
OttomanS, OttomanS Himalaya, OttomanS Himalaya Mumiyo, OttomanS Himalaya Mumiyo Sıvı, OttomanS Himalaya Mumiyo Sıvı Extract, OttomanS Himalaya Mumiyo Sıvı Extract 20, OttomanS Himalaya Mumiyo Sıvı Extract 20 Ml, OttomanS Himalaya Mumiyo Sıvı Extract Ml, OttomanS Himalaya Mumiyo Sıvı 20, OttomanS Himalaya Mumiyo Sıvı 20 Ml, OttomanS Himalaya Mumiyo Sıvı Ml, OttomanS Himalaya Mumiyo Extract, OttomanS Himalaya Mumiyo Extract 20, OttomanS Himalaya Mumiyo Extract 20 Ml, OttomanS Himalaya Mumiyo Extract Ml, OttomanS Himalaya Mumiyo 20, OttomanS Himalaya Mumiyo 20 Ml, OttomanS Himalaya Mumiyo Ml, OttomanS Himalaya Sıvı, OttomanS Himalaya Sıvı Extract, OttomanS Himalaya Sıvı Extract 20, OttomanS Himalaya Sıvı Extract 20 Ml, OttomanS Himalaya Sıvı Extract Ml, OttomanS Himalaya Sıvı 20, OttomanS Himalaya Sıvı 20 Ml, OttomanS Himalaya Sıvı Ml, OttomanS Himalaya Extract, OttomanS Himalaya Extract 20, OttomanS Himalaya Extract 20 Ml, OttomanS Himalaya Extract Ml, OttomanS Himalaya 20, OttomanS Himalaya 20 Ml, OttomanS Himalaya Ml, OttomanS Mumiyo, OttomanS Mumiyo Sıvı, OttomanS Mumiyo Sıvı Extract, OttomanS Mumiyo Sıvı Extract 20, OttomanS Mumiyo Sıvı Extract 20 Ml, OttomanS Mumiyo Sıvı Extract Ml, OttomanS Mumiyo Sıvı 20, OttomanS Mumiyo Sıvı 20 Ml, OttomanS Mumiyo Sıvı Ml, OttomanS Mumiyo Extract, OttomanS Mumiyo Extract 20, OttomanS Mumiyo Extract 20 Ml, OttomanS Mumiyo Extract Ml, OttomanS Mumiyo 20, OttomanS Mumiyo 20 Ml, OttomanS Mumiyo Ml, OttomanS Sıvı,