Orgonit Yaşam Çiçekli Küre
Orgonit Yaşam Çiçekli Küre

Orgonit Yaşam Çiçekli Doğal Taşlı Küre (309)

Fiyat : ₺280,00(KDV Dahil)

Orgonit Yaşam Çiçekli Doğal Taşlı Küre

Faydaları:

-
Yaşam çiçeği sembolü, 19 eşit oranda örtüşen, toplamda 61 dairede oluşan, iki boyutlu bir çizimdir.  Bu sembol, varlığımızı, dünyadaki yaşamı ve evrenin oluşumunu, yani kısaca tüm yaratılış döngüsünü temsil etmektedir.
-Selçuklu ve Osmanlı motiflerinde sıkça rastlanan Yaşam Çiçeği’nin tarihsel geçmişi antik çağlara kadar uzanmaktadır. Sümerlerden Mayalara, antik Mısır’dan antik Yunan’a kadar birçok uygarlıkta Yaşam Çiçeği’nin izlerini görmek mümkündür.
-Yaşam Çiçeği, hayatın her yönünü kapsayan bir bütünlük ve düzen anlayışını ifade eder.
-Yaşam Çiçeği'nin içinde barındırdığı desen ve formasyonlar, matematiksel düzenin yanı sıra, yaşamın kendisine dair derin anlamlar taşır.
-Yaşam Çiçeği’nin geometrik desenlerinden, matematik, fizik, biyoloji ve astroloji gibi birçok alanda yararlanılmaktadır.
-Bu desenler, atomik yapıdan galaksilerin dönüşüne, hücrelerin bölünmesinden bitkilerin büyüme desenlerine kadar kâinattaki birçok yapıyı simgelemekte ve kâinattaki her bir parçasının birbiriyle derin bir bağlantı içinde olduğu düşüncesini ifade etmektedir.
-Orgonit kelimesi ise, doğada her yerde bulunan yaşam enerjisine verilen isim olan ‘Orgone’dan gelmektedir. Orgonit, kendiliğinden, sürekli çalışan, enerji dönüştürme işlevi gören, negatif enerjiyi azaltan ve onu pozitif enerjiye dönüştüren doğal bir cihaz gibidir.
-Orgonit içerisinde altın tozu, bakır tel, kristal kuvars ve en önemlisi tuz barındırır. Bulunduğu ortamda ruhsal, kimyasal ve fiziksel negatif artıkları bir cihaz gibi çalışarak temizler ve kişinin yaşamına pozitif enerjilerin girmesi için yer açar.
-Orgonit taşı cep telefonu, modem, televizyon, bilgisayar gibi cihazlardan gelen elektro manyetik radyasyonun zararlı etkilerini azaltır.
- Orgonit taşı vücudun bağışıklık ve endokrin sistemini destekler.
- Orgonit taşı kolye olarak kullanıldığında aurayı ve kişisel enerji alanını korumaya yardımcıdır.
- Orgonit taşının enerjisinden, evcil hayvanlar ve bitkiler de olumlu etkilenmektedir.
- Şişede beklemiş olan içme suyunu canlandırmak için yanına orgonit taşı koyulabilir. Orgonit taşı, suyun pH değerinin de yükselmesine etki eder.
- Orgonit taşı titreşimi dengeler  ve yükseltir.
- Negatif iyon yayarak havayı temizlenmesine yardımcı olur.

Neler İçermez?
Herhangi bir kimyasal ürün içermez.


Nasıl Kullanılır?
Orgonit yaşam çiçekli küreyi, vaktinizi en çok geçirdiğiniz salon, oturma odası, yatak odası, çalışma odası gibi alanlara yerleştirebilirsiniz. Orgonit yaşam çiçekli küre, manyetik etkilerin azalmasına, auranın güçlenmesine destek olacaktır. Üzerindeki yaşam çiçeği motifi ise bu  sembolün hayatımızdaki önemini; sakinlik, bilgelik, döngü, kâinat, öze dönmek gibi kavramları tekrar hatırlamanıza yardımcı olacaktır.


*Doğal taşların destekleyici ürünler olduğu, mutlaka bir uzmana danışarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.          

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek