Nazar Bilekliği
Nazar Bilekliği

Nazar Bilekliği (000)

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

NAZAR İÇİN BİLEKLİK

Nazar ve negatif etkilerin enerjisini azaltmak için özel olarak tasarladığımız bilekliğimizi,  aurayı güçlendirmek, farkındalık kazanmak, zihin, beden ve ruh arasındaki dengeyi sağlamak için  kullanabilirsiniz.

Faydaları:

-Akik: Farkındalık kazanma, fiziksel canlılık, konsantrasyonun artması, auranın güçlenmesi, nazar ve negatif enerjilerin azalması üzerinde olumlu etkileri vardır.

-Ametist: Nazar ve negatif etkilerin azalmasında, auranın güçlenmesinde, farkındalık kazanma ve pozitif düşünmede olumlu etkileri vardır.

-Firuze: Keder ve endişenin hafiflemesi, nazar gibi negatif etkilerin ağırlığının azalması üzerinde olumlu etkileri vardır.

-Hematit: Auranın güçlenmesinde, zihin, beden ve ruh arasındaki dengenin sağlanmasında, odaklanmada, eklem sağlığının ve hafızanın kuvvetlenmesinde olumlu etkileri vardır.

-Kaplangözü: Cesaretin artması, hedef belirleme, enerjinin dengelenmesi ve kâbus şikâyetlerinin giderilmesi üzerinde olumlu etkileri vardır.

Neler İçermez?
Herhangi bir kimyasal ürün içermez.

Nasıl Kullanılır?
Bir gün boyunca toprakta tutarak  / akan suda yıkayarak  / daha büyük bir kristalin yanında bekleterek enerji temizliğini yapabilir, daha sonra kullanabilirsiniz.  Deterjan, sabun, kimyasal ürün vb. ile temizlememeli, uzak tutulmalıdır.

Doğal taşların destekleyici ürünler olduğu, mutlaka bir uzmana danışarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek