Selenit Doğaltaş Dizi 6mm
Selenit Doğaltaş Dizi 6mm
Selenit Doğaltaş Dizi 6mm

Kristal Kuvars Doğal Taş Düğümlü Tımbıl Kolye (DT.DZ.04)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺700,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺420,00(KDV Dahil)

Uzunluk 120 cm

 

Kristal kuvars, dünyadaki en yaygın mineral olan silisyum dioksitten oluşan bir doğal taştır. Genellikle saydam veya beyaz renkte olmasına rağmen, renkli ve berrak örnekleri de vardır. Kristal kuvars, birçok amaç için kullanılır, özellikle takı yapımında, meditasyonda, enerji şifa çalışmalarında ve elektronik cihazlarda kullanılır.

Kristal kuvars, zihni ve bedeni dengelemeye, uyumu ve huzuru arttırmaya yardımcı olabilir. Aynı zamanda, kişinin iç huzurunu arttırmaya, stresi azaltmaya ve daha iyi bir uyku sağlamaya yardımcı olabilir. Kristal kuvars, düşünce kalitesini ve zihinsel netliği arttırarak, odaklanmayı ve konsantrasyonu geliştirebilir.

Kristal kuvars, enerji çalışmalarında da sıklıkla kullanılır. Bu taş, çakraların denge ve uyumunu arttırmaya, enerji meridyenlerini açmaya ve bedenin enerji alanını dengelemeye yardımcı olabilir. Ayrıca, elektromanyetik radyasyonu azaltmaya ve etrafımızdaki negatif enerjiyi temizlemeye yardımcı olabilir.

Kristal kuvars, doğal bir taş olduğu için her biri benzersiz özelliklere sahip olabilir. Bazıları daha fazla enerjiye sahipken, bazıları daha yumuşak ve rahatlatıcı bir etkiye sahip olabilir. Kristal kuvarsın şekli, boyutu ve renk tonları da enerjisi üzerinde etkili olabilir.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
Kristal, Kristal Kuvars, Kristal Kuvars Doğal, Kristal Kuvars Doğal Taş, Kristal Kuvars Doğal Taş Düğümlü, Kristal Kuvars Doğal Taş Düğümlü Tımbıl, Kristal Kuvars Doğal Taş Düğümlü Tımbıl Kolye, Kristal Kuvars Doğal Taş Düğümlü Kolye, Kristal Kuvars Doğal Taş Tımbıl, Kristal Kuvars Doğal Taş Tımbıl Kolye, Kristal Kuvars Doğal Taş Kolye, Kristal Kuvars Doğal Düğümlü, Kristal Kuvars Doğal Düğümlü Tımbıl, Kristal Kuvars Doğal Düğümlü Tımbıl Kolye, Kristal Kuvars Doğal Düğümlü Kolye, Kristal Kuvars Doğal Tımbıl, Kristal Kuvars Doğal Tımbıl Kolye, Kristal Kuvars Doğal Kolye, Kristal Kuvars Taş, Kristal Kuvars Taş Düğümlü, Kristal Kuvars Taş Düğümlü Tımbıl, Kristal Kuvars Taş Düğümlü Tımbıl Kolye, Kristal Kuvars Taş Düğümlü Kolye, Kristal Kuvars Taş Tımbıl, Kristal Kuvars Taş Tımbıl Kolye, Kristal Kuvars Taş Kolye, Kristal Kuvars Düğümlü, Kristal Kuvars Düğümlü Tımbıl, Kristal Kuvars Düğümlü Tımbıl Kolye, Kristal Kuvars Düğümlü Kolye, Kristal Kuvars Tımbıl, Kristal Kuvars Tımbıl Kolye, Kristal Kuvars Kolye, Kristal Doğal, Kristal Doğal Taş, Kristal Doğal Taş Düğümlü, Kristal Doğal Taş Düğümlü Tımbıl, Kristal Doğal Taş Düğümlü Tımbıl Kolye, Kristal Doğal Taş Düğümlü Kolye, Kristal Doğal Taş Tımbıl, Kristal Doğal Taş Tımbıl Kolye, Kristal Doğal Taş Kolye, Kristal Doğal Düğümlü, Kristal Doğal Düğümlü Tımbıl, Kristal Doğal Düğümlü Tımbıl Kolye, Kristal Doğal Düğümlü Kolye, Kristal Doğal Tımbıl, Kristal Doğal Tımbıl Kolye, Kristal Doğal Kolye, Kristal Taş,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR