Kristal Kuvars Doğal Taş Çakra Pandül Büyük
Kristal Kuvars Doğal Taş Çakra Pandül Büyük

Kristal Kuvars Doğal Taş Çakra Pandül Büyük (PN.PN.13)

Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)

 

Kristal Kuvars Doğal Taş Çakra Pandül Büyük

Faydaları:

- Kristal kuvars, kişinin çevresinde oluşan negatif enerjileri azaltmaya, pozitif enerjiyi toplamaya,
- Düşünce formlarını aktive etmeye,
- Ortamın ve diğer kristallerin enerjisini artırmaya,
- Konsantrasyonu ve hafızayı güçlendirmeye,
- Sevgi ve şefkat bağlarını kuvvetlendirmeye,
- Duygusal dengeyi sağlamaya,
- Beyin fonksiyonlarını uyarmaya, 
- Sindirim ve dolaşım sistemi sağlığını korumaya,
- Cep telefonu, tablet gibi cihazlardan yayılan radyasyonu toplanmaya yardımcı olur.                                                                                                                                                                              

-Pandül, çoğunlukla bulunulan ortamdaki negatif enerjinin tespiti  ve uzaklaştırılması, çakraları dengeleme ve aktifleştirme, bedensel ve ruhsal rahatsızlıkları tespit etmek için kullanılmaktadır.

-İnsan vücudundaki çakraların belirli renkleri vardır ve bu renkler, çakralar gerektiği gibi çalışmadığında değişir. Çakra dengesinin sağlanması için, çakralara karşılık gelen doğal taşlardan oluşan aksesuarlar kullanabilirsiniz.   


 

Neler İçermez?

Herhangi bir kimyasal ürün içermez


Nasıl Kullanılır?

Pandül kullanarak değerli doğal taşların faydalarından, tedavi edici özelliklerinden ve dengeleyici enerjilerinden yararlanabilirsiniz.

Mekânın belli noktalarında veya enerjisini merak ettiğiniz bir ürün üzerinde pandülü sabit tutarak bekleyin. Dairesel hareketler sağa doğru ise bu, olumluya işarettir. Eğer sola doğru dairesel hareketler çiziyorsa, ortamda negatif enerji bulunduğunu gösterir.
Pandülün temizliği için bir gece toprağa koyabilir veya bir gece duru suda bekleterek enerjisini boşaltabilirsiniz.  Bu sayede eğer varsa bünyesindeki negatif enerjiyi temizlemiş olursunuz.   Kristal kuvars doğal taş pandül ile bu taşın özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.                                 

Pandüllerin Temizlenmesi:
Bir gece toprağa koyabilir veya bir gece duru suda bekleterek enerjisini boşaltabilirsiniz.
Bu sayede eğer varsa bünyesindeki negatif enerjiyi temizlemiş olursunuz.   Kristal kuvars doğal taş pandül ile kristal kuvarsın özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
Pandül kullanarak değerli doğal taşların faydalarından, tedavi edici özelliklerinden ve dengeleyici enerjilerinden yararlanabilirsiniz.

*Doğal taşların destekleyici ürünler olduğu, mutlaka bir uzmana danışarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır. 

 

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
Kristal, Kristal Kuvars, Kristal Kuvars Doğal, Kristal Kuvars Doğal Taş, Kristal Kuvars Doğal Taş Çakra, Kristal Kuvars Doğal Taş Çakra Pandül, Kristal Kuvars Doğal Taş Çakra Pandül Büyük, Kristal Kuvars Doğal Taş Çakra Büyük, Kristal Kuvars Doğal Taş Pandül, Kristal Kuvars Doğal Taş Pandül Büyük, Kristal Kuvars Doğal Taş Büyük, Kristal Kuvars Doğal Çakra, Kristal Kuvars Doğal Çakra Pandül, Kristal Kuvars Doğal Çakra Pandül Büyük, Kristal Kuvars Doğal Çakra Büyük, Kristal Kuvars Doğal Pandül, Kristal Kuvars Doğal Pandül Büyük, Kristal Kuvars Doğal Büyük, Kristal Kuvars Taş, Kristal Kuvars Taş Çakra, Kristal Kuvars Taş Çakra Pandül, Kristal Kuvars Taş Çakra Pandül Büyük, Kristal Kuvars Taş Çakra Büyük, Kristal Kuvars Taş Pandül, Kristal Kuvars Taş Pandül Büyük, Kristal Kuvars Taş Büyük, Kristal Kuvars Çakra, Kristal Kuvars Çakra Pandül, Kristal Kuvars Çakra Pandül Büyük, Kristal Kuvars Çakra Büyük, Kristal Kuvars Pandül, Kristal Kuvars Pandül Büyük, Kristal Kuvars Büyük, Kristal Doğal, Kristal Doğal Taş, Kristal Doğal Taş Çakra, Kristal Doğal Taş Çakra Pandül, Kristal Doğal Taş Çakra Pandül Büyük, Kristal Doğal Taş Çakra Büyük, Kristal Doğal Taş Pandül, Kristal Doğal Taş Pandül Büyük, Kristal Doğal Taş Büyük, Kristal Doğal Çakra, Kristal Doğal Çakra Pandül, Kristal Doğal Çakra Pandül Büyük, Kristal Doğal Çakra Büyük, Kristal Doğal Pandül, Kristal Doğal Pandül Büyük, Kristal Doğal Büyük, çakra,