Kırmızı Jasper Doğal Taş Düğümlü Tımbıl Kolye
Kırmızı Jasper Doğal Taş Düğümlü Tımbıl Kolye
Kırık Amazonit Doğaltaş Dizi

Kırmızı Jasper Doğal Taş Düğümlü Tımbıl Kolye (DT.DZ.19)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺700,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺420,00(KDV Dahil)

Uzunluk 120 cm

 

Red Jasper, doğal bir taş olarak kabul edilen kırmızımsı kahverengi bir renge sahip olan bir kalsedon çeşididir. Bu taş, dünyanın birçok yerinde bulunur ve özellikle Hindistan, Brezilya ve ABD'de çıkarılır. Red Jasper, genellikle takı yapımında kullanılır ve çeşitli kültürlerde dekorasyon, tılsım ve ritüellerde kullanılır.

Red Jasper, birçok kültürde doğal gücün bir sembolü olarak kabul edilir. Taşıyan kişiye zihinsel, fiziksel ve duygusal faydaları olduğuna inanılır. Bu taş, cesaret, güç ve dayanıklılık gibi özellikleri güçlendirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca, konsantrasyonu artırır, zihni sakinleştirir ve zihinsel netliği artırır. Red Jasper aynı zamanda kalp çakrasıyla da ilişkilendirilir ve sevgi, şefkat ve empati gibi duyguları arttırmaya yardımcı olabilir.

Red Jasper, fiziksel sağlık açısından da birçok faydaya sahip olabilir. Bu taş, bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerjiyi artırmak, kan dolaşımını düzenlemek ve toksinleri vücuttan atmaya yardımcı olmak gibi etkilere sahiptir. Ayrıca, stresi azaltmak, uykuyu düzenlemek ve cilt problemlerini tedavi etmek için de kullanılabilir.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR