Kaş Kirpik Serumu
Kaş Kirpik Serumu
Kaş Kirpik Serumu

ALUULA ZAWİRA KAŞ KİRPİK SERUMU

Saçlarımız ve cildimiz olduğu kadar kaş ve kirpiklerimiz de önem taşır. Güzel ve anlamlı bakışlar için kaşların, kirpiklerin dolgun ve belirgin olması önemlidir. Özellikle kirpiklerin uzun ve dolgun olmasının bakışlara anlam kattığını hepimiz biliriz. Genetik özelliklerden, kullanılan kalitesiz, sağlıksız ürünlerden, ilaçlardan ya da yaşamın stresli şartlarından dolayı kaş ve kirpikler dökülebilir veya kısa kalabilir.

İşte bu sorunu aşabilmek için kirpiklerimizi uzatmaya yarayacak doğal ürünleri kullanmak gerekir. Ancak öncelikle kirpiklerin vücutta en yavaş ve zor uzayan kıllar oldukları unutulmamalı ve ürünümüz sabırla uygulanmalıdır. Aluula Zawira Kaş Kirpik Serumu, formülündeki güçlü aktifler sayesinde kaş ve kirpikleri beslemek üzere geliştirilmiştir.

Faydaları;

Aluula Zawira Kaş Kirpik Serumu, kıl kök hücrelerini uyararak kirpik ve kaşların uzamasına ve yeniden çıkmasına yardımcı olur.
Kaş ve kirpik görünümünün dolgun ve biçimli olmasını sağlamaya yardımcıdır.
Kirpik ve kaşların dökülmeye karşı korunmasına destek olur.
Sürekli ve düzenli kullanıldığında makyaj ve takma kirpik kullanmaya gerek kalmadan kaş ve kirpiklerinizde doğal bir yoğunluk sağlar.

Nasıl kullanılır?

Aluula Zawira Kaş Kirpik Serumu’nu geceleri temiz ve kuru kirpik diplerine ve kaşlarınıza hafifçe sürünüz. Düzenli olarak günde bir kere kullanılması önerilir. İlaç değil, kozmetik üründür. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir. Genel kullanım içindir.

Etkili göz çevresi bakımınızı Aluula Zawira Göz Çevresi Kremi ile tamamlayabilirsiniz. Daha uzun, daha dolgun ve daha sağlıklı kaş ve kirpiklere Aluula Zawira Kaş Kirpik Serumu ile merhaba demeye ne dersiniz?

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR