Eril Enerji Kokusu 6 ml
Eril Enerji Kokusu 6 ml
Eril Enerji Kokusu

Eril Enerji Kokusu 6 ml (AT.BH.11)

Fiyat : ₺439,00(KDV Dahil)

Eril Enerji Kokusu 6 ml

Faydaları:

-Güzel koku, kadim medeniyetlerden İslam coğrafyasına kadar pek çok farklı kültürde kullanılmıştır. Koku, direkt olarak beynin Amigdala bölgesine hitap ettiğinden çakraların dengelenmesi ve enerjinin temizlenmesinde etkilidir. (Amigdala, duygusal olaylarla ilgili hafızanın oluşumunda, depolanmasında ve koku hafızasının oluşmasında önemli rol oynar).
-Eril ve dişil enerjiler cinsiyet fark etmeksizin herkesin içinde bulunur ve huzurlu bir yaşamın sırrı bu enerjilerin dengesini korumaktan geçer.

-Eril ve dişil enerji kokularının amacı beyni doğrudan uyararak kişideki eril ve dişil enerjilerin dengeye ulaşmasını sağlamaktır.

-Eril enerji kokusu, içeriğinde paçuli, ardıç, bergamot, sedir gibi esansların kullanıldığı, % 100 doğal hammaddelerle formüle edilmiştir.

Neler İçermez?
Alkol, paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik boya ve koruyucu içermez.

Nasıl Kullanılır?
Temiz cilde uygulanır. Eril enerji kokusu vücudun ağırlıklı olarak sağ tarafına sürülebilir. Ayrıca başın tepe bölgesi, çene altı, dirsek içi ve diz arkası gibi eklem bölgelerine de uygulanabilir.  Dilediğiniz her an eril enerjinizi yükseltmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. (Gözler ile temastan kaçınılmalıdır).
Hacim
1 - 15 ml
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek