Doğal Argan Yağlı Sabun
Doğal Argan Yağlı Sabun
Doğal Argan Yağlı Sabun
Doğal Argan Yağlı Sabun

Doğal Argan Yağlı Sabun (341)

Fiyat : ₺109,00(KDV Dahil)

Doğal Argan Yağlı Sabun

Faydaları:

-Organik Argan Yağı, Fas’da yetişen argan ağacının meyvelerinden elde edilen bir yağdır.
-Argan sabunu cilt sorunlarını iyileştirmek, cilt temizliğini sağlamak, saç bakımı yapmak ve cildi nemlendirmek için kullanılır.
-Argan, E vitamini açısından çok zengin bir meyvedir. Argan sabunu da içerdiği yoğun argandan dolayı bu konuda oldukça etkilidir.
-Argan sabunu içindeki antioksidan sayesinde güneş ışınlarında bulunan serbest radikallerin cildimize zarar vermesini önler.
-Cilde yumuşak, pürüzsüz bir görünüm verirken aynı zamanda da nemlendirir.
-Argan sabunu içeriğindeki E vitamini sayesinde ciltteki koyu lekelerin azalmasına yardımcı olur.                                                                                                                                                              -Saç bakımı için de kullanılabilir, kullanıldıktan sonra bol su ile durulanmalıdır.
-Aynı zamanda bu doğal sabun herhangi bir şekilde koruyucu madde, mineral/sentetik yağ, kimyasal koruyucu, boyar madde ve sentetik deterjan içermez.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Neler İçermez?

Herhangi bir kimyasal ürün içermez.

Nasıl Kullanılır?
Haricen kullanım içindir. Göz ile temasından kaçınınız, teması durumunda bol su ile durulayınız.
 (Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz).  Sabunu hafif ıslatıp köpürterek cildiniz üzerinde kullanabilir, ardından bol su ile durulayabilirsiniz.
Vücut,saç ve yüz temizliği için  uygundur.
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek