Dişil Enerji Kokusu 6 ml
Dişil Enerji Kokusu 6 ml
Dişil Enerji Kokusu

Dişil Enerji Kokusu 6 ml (AT.BH.10)

Fiyat : ₺439,00(KDV Dahil)

Dişil Enerji Kokusu 6 ml

Faydaları:

-Güzel koku, kadim medeniyetlerden İslam coğrafyasına kadar pek çok farklı kültürde şifa amacıyla kullanılmıştır. Koku, direkt olarak beynin Amigdala bölgesine hitap ettiğinden çakraların dengelenmesi ve enerjinin temizlenmesinde etkilidir. (Amigdala, duygusal olaylarla ilgili hafızanın oluşumunda, depolanmasında ve koku hafızasının oluşmasında önemli rol oynar).
-Dişil ve eril enerjiler cinsiyet fark etmeksizin herkesin içinde bulunur ve huzurlu bir yaşamın sırrı bu enerjilerin dengesini korumaktan geçer.

-Eril ve dişil enerji kokularının amacı beyni direkt olarak uyararak kişideki eril ve dişil enerjilerin dengeye ulaşmasını sağlamaktır.

-Dişil enerji kokusu, içeriğinde gül, menekşe, yasemin gibi esanslar ile baharat notalarının kullanıldığı, % 100 doğal hammaddelerle formüle edilmiştir.

Neler İçermez?
Alkol, paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik boya ve koruyucu içermez.

Nasıl Kullanılır?
Temiz cilde uygulanır. Dişil enerji kokusu vücudun ağırlıklı olarak sol tarafına sürülebilir. Ayrıca bilek ve dirsek içleri, kulak arkaları, boyun gibi eklem bölgelerine de uygulanabilir.  Dilediğiniz her an dişil enerjinizi yükseltmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. (Gözler ile temastan kaçınılmalıdır).
Hacim
1 - 15 ml
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek