Dişil Enerji Bilekliği
Dişil Enerji Bilekliği

Dişil Enerji Bilekliği (000)

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

DİŞİL ENERJİ BİLEKLİĞİ

Dişil enerjiyi yükseltmek için tasarladığımız bilekliğimizi negatif etkileri azaltmak, zihinsel ve duygusal dengeyi sağlamak, iletişim becerisini güçlendirmek, ikili ilişkilerde uyum ve dengeyi sağlamak, sevgi ve aşk duygularını artırmak için kullanabilirsiniz.

Faydaları:

-Ay taşı: Duygusal gerilimleri azaltmada, iletişim ve empati kurabilmede, zihin ve duygular arasındaki dengeyi sağlamada, nazar gibi negatif enerjiyi hafifletmede olumlu etkileri vardır. Ayrıca tokluk verme özelliği ile de bilinir.

-Lâl:  Sevgi duygularını güçlendirme, hayal gücü becerisini artırma, beden ve zihin arasındaki dengeyi sağlama, unutkanlığı yavaşlatma üzerinde olumlu etkileri vardır.

-Pembe kuvars: Dişil enerjiyi yükseltmede, sevgi ve aşk duygularını güçlendirmede, ilişkilerde uyum ve dengeyi sağlamada, yalnızlık, depresyon gibi olumsuz ruh hallerini gidermede, duygusal acıların geçmesinde destekleyici etkileri vardır.

-Unakit: Tahammülsüzlüğün giderilmesinde, hoşgörülü olmada, kalp ve üreme  sağlığının korunmasında olumlu etkileri vardır.

-Yıldız taşı:  Zihinsel ve duygusal dengeyi sağlamada, yaşam enerjisini artırmada, algıların açılmasında, gerginlik, stres gibi durumların hafiflemesinde olumlu etkileri vardır.

Neler İçermez?
Herhangi bir kimyasal ürün içermez.

Nasıl Kullanılır?
Bir gün boyunca toprakta tutarak  / akan suda yıkayarak  / daha büyük bir kristalin yanında bekleterek enerji temizliğini yapabilir, daha sonra kullanabilirsiniz.  Deterjan, sabun, kimyasal ürün vb. ile temizlememeli, uzak tutulmalıdır.

Doğal taşların destekleyici ürünler olduğu, mutlaka bir uzmana danışarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek