Dikişsiz Uzun Yün Çorap Kiremit

Dikişsiz Uzun Yün Çorap Kiremit (VB.YN.22)

Fiyat : ₺76,00(KDV Dahil)

Yün çoraplar, soğuk havalarda ayakları sıcak tutmak ve aynı zamanda ayak sağlığına faydalar sağlamak için kullanılan doğal bir malzemeden yapılmış çoraplardır. İşte yün çorapların sağlığımıza faydalarından bazıları:

 1. Sıcak tutar: Yün çoraplar, yüksek kaliteli yün malzemeleri sayesinde ayakları sıcak tutar ve soğuk havaların neden olduğu rahatsızlıkları engeller.

 2. Nefes alabilen yapısı: Yün çoraplar, nefes alabilen yapısı sayesinde terleme sorununu önler ve ayakların kuru kalmasını sağlar.

 3. Doğal antimikrobiyal özellikleri: Yün, doğal antimikrobiyal özelliklere sahiptir ve bu nedenle, yün çoraplar, ayak kokusu ve mantar enfeksiyonlarına karşı koruma sağlayabilir.

 4. Çok yönlülük: Yün çoraplar, spor faaliyetleri sırasında, açık havada yürüyüş yaparken, evde dinlenirken veya günlük kullanım için uygun olabilir.

 5. Hipoalerjenik özellikleri: Yün, doğal bir malzeme olduğu için, alerjisi olan kişiler için de uygundur ve kaşıntı, tahriş ve diğer alerjik reaksiyonları önleyebilir.

Yün çorapların sağlığa faydaları saymakla bitmez ve bu nedenle, soğuk havalarda ayaklarınızı sıcak tutmanın yanı sıra ayak sağlığınızı korumak için yün çorapları düşünebilirsiniz.

 • Güvenli Alışveriş
  Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
 • Kargolama
  Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
 • Ödeme Seçenekleri
  Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
 • Whatsapp Destek