Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği 150 ml
Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği 150 ml
Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği 150 ml

Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği 150 ml (10)

Fiyat : ₺279,00(KDV Dahil)

 

ALUULA ZAWİRA CİLT ARINDIRICI VE SIKILAŞTIRICI BAKIM TONİĞİ

Ciltte oluşan büyük gözenekler, yüzde pürüzlü bir dokunun oluşmasına sebep olabilir ve cildi siyah noktalara ve akneye duyarlı bir hale getirebilir. Bu yüzden en azından haftada bir kez de olsa cildi arındırıcı ve sıkılaştırıcı doğal bir bakım ürünü kullanmak önemlidir. Aluula Zawira Cilt Arındırıcı Ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği, ciltteki gözeneklerde kalan kalıntıyı temizlemek, daha temiz ve arınmış bir cilt elde etmek üzere geliştirilmiştir.

Faydaları;

Aluula Zawira Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği cilt yüzeyinde ve cilt gözeneklerinde kalan kiri ve yağ kalıntılarını ciltden uzaklaştırmada yardımcıdır.
Cildi arındırırken nem dengesini korur.
Cilt gözeneklerini sıkılaştırarak temiz bir cilt yüzeyi oluşmasında etki eder.
Özel formülü sayesinde cildin canlı ve taze bir görünüme kavuşmasında destekleyicidir.
Tıkanmış gözenekleri ve siyah noktaları temizlemeye yardımcı olur.
Gözenek karşıtı etki sağlar.
Cildi yumuşatır.
Hafif ve hızlı emilen formülü ile cilt dokusunun ipeksi olmasına yardımcı olur.
Tüm cilt tipleri için uygundur.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar toniği cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Etkili  cilt bakımınızı Aluula Zawira Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi ile tamamlayabilirsiniz.

Canlı, temiz ve arınmış bir cilt görünümüne Aluula Zawira Cilt Arındırıcı Ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği  ile merhaba demeye ne dersiniz?

 

Hacim
101 - 150 ml
Cinsiyet
Unisex
Yaş Grubu
Genç Yetişkin
Cilt Tipi
Tüm Cilt Tipleri
Şişe Tipi
Şişe
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
Cilt, Cilt Arındırıcı, Cilt Arındırıcı ve, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği 150, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği 150 ml, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım Toniği ml, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım 150, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım 150 ml, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım ml, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Toniği, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Toniği 150, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Toniği 150 ml, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Toniği ml, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı 150, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı 150 ml, Cilt Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı ml, Cilt Arındırıcı ve Bakım, Cilt Arındırıcı ve Bakım Toniği, Cilt Arındırıcı ve Bakım Toniği 150, Cilt Arındırıcı ve Bakım Toniği 150 ml, Cilt Arındırıcı ve Bakım Toniği ml, Cilt Arındırıcı ve Bakım 150, Cilt Arındırıcı ve Bakım 150 ml, Cilt Arındırıcı ve Bakım ml, Cilt Arındırıcı ve Toniği, Cilt Arındırıcı ve Toniği 150, Cilt Arındırıcı ve Toniği 150 ml, Cilt Arındırıcı ve Toniği ml, Cilt Arındırıcı ve 150, Cilt Arındırıcı ve 150 ml, Cilt Arındırıcı ve ml, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Bakım, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Bakım Toniği, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Bakım Toniği 150, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Bakım Toniği 150 ml, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Bakım Toniği ml, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Bakım 150, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Bakım 150 ml, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Bakım ml, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Toniği, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Toniği 150, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Toniği 150 ml, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı Toniği ml, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı 150, Cilt Arındırıcı Sıkılaştırıcı 150 ml, Tonik,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR