Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu
Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu
Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu
Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu
Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu
Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu

Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu (SB.SS.01)

Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)

 

Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu

Faydaları:

•Saç serumu, saçların daha sağlıklı görünmesini sağlamak, saçların dökülmesini azaltmak, saça parlaklık ve yumuşaklık vermek amacıyla kullanılır. 
• İyi bir saç serumu; saçınızı güneş ışınlarına karşı koruma etkisi gördüğü gibi zararlı kimyasallara karşı da koruyucu bir tabaka oluşturur.
• Aluula Zawira Canlandırıcı ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu saç dökülmesini önlemek ve saç derisine ve saça daha sağlıklı bir görünüm kazandırmak amacıyla özel olarak formüle edilmiştir.
• Aluula Zawira  Canlandırıcı ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu saçların elekktriklenmesini önlemeye, kırık saç uçlarını güçlendirmeye yardımcıdır. 
• Aluula Zawira  Canlandırıcı ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu saçta meydana gelen kabarmış ve elektiriklenmiş görüntünün azalmasına destek sağlar.
•Aluula Zawira  Canlandırıcı ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu,  içerdiği zengin botanik aktifler sayesinde saç uçlarındaki kuru, mat ve cansız  görünümün giderilmesine yardımcı olur.
• Saç ve saç derisindeki nem dengesini korumaya yardımcıdır.
• Saçların elastikiyetini artırır ve kırılmaları önler.
• UV filtresi ile saçları güneşin zararlı ışınlarından korur, saçları onarırken güçlenmesine ve güzelleşmesine destek olur.
• Güçlü, canlı, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşmaya yardımcı olur.
• Tüm saç tipleri için uygundur.

Neler İçermez?
Alkol, gluten, paraben, parfüm içermez.

Nasıl Kullanılır?
Avuç içine birkaç damla damlatınız. Kuru veya ıslak saçlarınızın uçlarına elinizdeki serumu yediriniz. Saç diplerine gelmeyecek şekilde saçların uç kısımlarıma doğru uygulayınız. Durulamayınız.Saçlarınız tarafından serum emilince, saçınıza istediğiniz formu verebilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur.  (Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz).                                                                                                                     
-Haricen kullanılır.
- Çocukların erişemeyeceği yerde saklanmalıdır.
- Ürün, doğrudan güneş ışığına maruz kalmamalı, aşırı sıcaktan korunmalıdır.
- Ürün kullanıldıktan sonra ağzı kapatılmalıdır.
-Göz ile temas ettirilmemelidir.

Saçınızı ve saç derinizi doğanın sunduğu güzelliklerle besleyin.          

 

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
Canlandırıcı, Canlandırıcı Ve, Canlandırıcı Ve Güçlendirici, Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç, Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Bakım, Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu, Canlandırıcı Ve Güçlendirici Saç Serumu, Canlandırıcı Ve Güçlendirici Bakım, Canlandırıcı Ve Güçlendirici Bakım Serumu, Canlandırıcı Ve Güçlendirici Serumu, Canlandırıcı Ve Saç, Canlandırıcı Ve Saç Bakım, Canlandırıcı Ve Saç Bakım Serumu, Canlandırıcı Ve Saç Serumu, Canlandırıcı Ve Bakım, Canlandırıcı Ve Bakım Serumu, Canlandırıcı Ve Serumu, Canlandırıcı Güçlendirici, Canlandırıcı Güçlendirici Saç, Canlandırıcı Güçlendirici Saç Bakım, Canlandırıcı Güçlendirici Saç Bakım Serumu, Canlandırıcı Güçlendirici Saç Serumu, Canlandırıcı Güçlendirici Bakım, Canlandırıcı Güçlendirici Bakım Serumu, Canlandırıcı Güçlendirici Serumu, Canlandırıcı Saç, Canlandırıcı Saç Bakım, Canlandırıcı Saç Bakım Serumu, Canlandırıcı Saç Serumu, Canlandırıcı Bakım, Canlandırıcı Bakım Serumu, Canlandırıcı Serumu, Ve Güçlendirici, Ve Güçlendirici Saç, Ve Güçlendirici Saç Bakım, Ve Güçlendirici Saç Bakım Serumu, Ve Güçlendirici Saç Serumu, Ve Güçlendirici Bakım, Ve Güçlendirici Bakım Serumu, Ve Güçlendirici Serumu, Ve Saç, Ve Saç Bakım, Ve Saç Bakım Serumu, Ve Saç Serumu, Ve Bakım, Ve Bakım Serumu, Ve Serumu, Güçlendirici, Güçlendirici Saç, Güçlendirici Saç Bakım,