Çam Kozalağı Şurubu
Çam Kozalağı Şurubu
Çam Kozalağı Şurubu
Çam Kozalağı Şurubu

Çam Kozalağı Şurubu (0000)

İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺349,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺250,00(KDV Dahil)

ÇAM KOZALAĞI ŞURUBU

Propolis özü, çam kozalağı pekmezi, okaliptüs, söğüt ekstratı gibi doğal bileşenlerden oluşan çam kozalağı şurubu,  bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve enerji vermeye yardımcı özelliğiyle artık sizlerle.

Faydaları:

-İçeriğindeki propolisin antioksidan etkisi vardır. Vücuttaki serbest radikallerle savaşarak hücrelerin zarar görmesini engellemeye yardımcı olur. Bağışıklık sistemini destekler ve vücut direncini artırır.

-Çam kozalağı pekmezi, solunum yolunu güçlendirmede destekleyicidir. Vücuda enerji vererek yorgunluğu azaltmada etkilidir.

-Okaliptüs bileşeni, solunum yolu desteği sağlar, rahatlatıcı etkisi  vardır.

-Söğüt ekstratı, vücut sıcaklığını düşürmede ve ateşi kontrol altına almada yardımcı olabilir.

 

Neler İçermez?
Koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı içermez.

Nasıl Kullanılır?

Genellikle yetişkinler için ihtiyaç olması halinde (soğuk algınlığı vb varsa) günde 1 tatlı kaşığı önerilir. enerji vermesi amacıyla haftada bir tatlı kaşığı yeterlidir. Ancak, çocuklar için daha düşük dozlar kullanılmalı ve bir sağlık uzmanına danışılmalıdır. Şurup doğrudan alınabileceği gibi suya karıştırılarak da tüketilebilir.

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. Bir uzman veya doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek