Bolluk Bereket Bilekliği
Bolluk Bereket Bilekliği

Bolluk Bereket Bilekliği (000)

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

BOLLUK BEREKET BİLEKLİĞİ

Özel tasarım bilekliğimizi ticaret, başarı, hedef belirleme, bolluk bereketi artırma gibi birçok alanda kullanabilirsiniz.

Faydaları:

-Aventurin: Gerginlik ve stresin azalması, yaşam enerjisinin artması, algıların açılması, beden ve zihin arasındaki dengenin sağlanması üzerinde olumlu etkileri vardır.

-Kaplangözü: Cesaretin artması, hedef belirleme, enerjinin dengelenmesi ve kâbus şikâyetlerinin giderilmesi üzerinde olumlu etkileri vardır.

-Pirit: Eril enerjiyi artırmada, fiziksel güçlenmede, negatif enerjinin azalmasında, rahat uyumada olumlu etkileri vardır. 

-Sitrin: -Sitrin: Bolluk, bereket, ticaret ve  başarı simgesidir. Harekete geçirici özelliği vardır. Erteleme problemi olanlara tavsiyedir.

-Yeşim:  Korku ve endişenin giderilmesi, cesaretin artması, hızlı odaklanma ve kalp çakrasının güçlenmesi üzerinde olumlu etkileri vardır.  

Neler İçermez?
Herhangi bir kimyasal ürün içermez.

Nasıl Kullanılır?
Bir gün boyunca toprakta tutarak  / akan suda yıkayarak  / daha büyük bir kristalin yanında bekleterek enerji temizliğini yapabilir, daha sonra kullanabilirsiniz.  Deterjan, sabun, kimyasal ürün vb. ile temizlememeli, uzak tutulmalıdır.

Doğal taşların destekleyici ürünler olduğu, mutlaka bir uzmana danışarak kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek