Kolajenli Anti-Aging Serum 30 Ml
Kolajenli Anti-Aging Serum 30 Ml
Kolajenli Anti-Aging Serum 30 Ml

Kolajenli Anti-Aging Serum 30 Ml (7)

Fiyat : ₺379,00(KDV Dahil)

Kolajenli Anti-Aging Serum 30 Ml

Faydaları:

• Kolajen, vücuttaki doku ve organların yapı ve işlevlerinin korunmasına yardımcı olan protein grubudur ve cildin temel yapı taşlarından biridir. Cildin genç, sıkı ve diri görünümünün önemli destekçilerinden olan kolajen miktarı, yaş aldıkça ciddi oranda düşüş göstermektedir.

•Ayrıca çevresel faktörler ve stres gibi etkenler de cildimizde hasara sebep olabilmektedir. Bu hasarın en aza indirilmesi ve onarılması noktasında ise kolajen, kilit rol oynamaktadır.
• Cildin doğal sıkılığını ve elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olmak için tasarlanan Aluula Zawira Kolajenli Anti Aging Serum, cildin yapısal bütünlüğünün korunmasına destek sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

•Aluula Zawira Kolajenli Anti Aging Serum, içerdiği kolajen takviyeleri sayesinde dermis üzerinde sıkılaştırıcı bir etki yaratır.


• Cildin toparlanmasına, canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
•Sürekli kullanıldığında kırışıklıkların giderilmesinde ve cildin sıkılaşmasında destekleyici etkisi vardır.
•Ciltte zamanla azalan ve sarkmaya neden olan yapı taşlarının kaybının önlenmesinde yardımcıdır.
•Tüm cilt tipleri için uygundur.


İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. Bir uzman veya doktor kontrolünde kullanılmalıdır.


Neler İçermez?
Gluten, paraben, parfüm içermez.

Nasıl Kullanılır?
Cildinizi temizledikten sonra, yeterli miktarda serumu yer çekiminin aksine cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Etkili cilt bakımınızı Aluula Zawira Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi ile tamamlayabilirsiniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız.  (Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz).


Daha canlı, sıkılaşmış ve daha enerjik bir cilt görünümüne Aluula Zawira Kolajenli Anti Aging Serum ile merhaba deyin. Kolajen destekli serum kullanarak daha canlı ve genç görünümlü bir cilde sahip olmak mümkün!

 
Hacim
16 - 30 ml
İçerik
Kolajen
Kullanım Amacı
Canlandırıcı Dengeleyici Gözenek Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı
Cilt Tipi
Atopik Hassas Karma Kuru Normal Tüm Cilt Tipleri Yağlı
Şişe Tipi
Şişe
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
ALUULA, ALUULA Zawira, ALUULA Zawira Kollojenli, ALUULA Zawira Kollojenli Anti-aging, ALUULA Zawira Kollojenli Anti-aging Serumu, ALUULA Zawira Kollojenli Anti-aging Serumu 30, ALUULA Zawira Kollojenli Anti-aging Serumu 30 ml, ALUULA Zawira Kollojenli Anti-aging Serumu ml, ALUULA Zawira Kollojenli Anti-aging 30, ALUULA Zawira Kollojenli Anti-aging 30 ml, ALUULA Zawira Kollojenli Anti-aging ml, ALUULA Zawira Kollojenli Serumu, ALUULA Zawira Kollojenli Serumu 30, ALUULA Zawira Kollojenli Serumu 30 ml, ALUULA Zawira Kollojenli Serumu ml, ALUULA Zawira Kollojenli 30, ALUULA Zawira Kollojenli 30 ml, ALUULA Zawira Kollojenli ml, ALUULA Zawira Anti-aging, ALUULA Zawira Anti-aging Serumu, ALUULA Zawira Anti-aging Serumu 30, ALUULA Zawira Anti-aging Serumu 30 ml, ALUULA Zawira Anti-aging Serumu ml, ALUULA Zawira Anti-aging 30, ALUULA Zawira Anti-aging 30 ml, ALUULA Zawira Anti-aging ml, ALUULA Zawira Serumu, ALUULA Zawira Serumu 30, ALUULA Zawira Serumu 30 ml, ALUULA Zawira Serumu ml, ALUULA Zawira 30, ALUULA Zawira 30 ml, ALUULA Zawira ml, ALUULA Kollojenli, ALUULA Kollojenli Anti-aging, ALUULA Kollojenli Anti-aging Serumu, ALUULA Kollojenli Anti-aging Serumu 30, ALUULA Kollojenli Anti-aging Serumu 30 ml, ALUULA Kollojenli Anti-aging Serumu ml, ALUULA Kollojenli Anti-aging 30, ALUULA Kollojenli Anti-aging 30 ml, ALUULA Kollojenli Anti-aging ml, ALUULA Kollojenli Serumu, ALUULA Kollojenli Serumu 30, ALUULA Kollojenli Serumu 30 ml, ALUULA Kollojenli Serumu ml, ALUULA Kollojenli 30, ALUULA Kollojenli 30 ml, ALUULA Kollojenli ml, ALUULA Anti-aging,