Keten Tohumu Yağı 50 ml
Keten Tohumu Yağı 50 ml

Keten Tohumu Yağı 50 Ml (559)

Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)

Keten Tohumu Yağı 50 Ml

Faydaları:

•  Oldukça besleyici olan ve keten tohumundan üretilen keten tohumu yağı, omega-3 yağ asitleri, B12, K ve E vitaminleri bakımından zengindir. Bu yüzden daha iyi bir ruh hali, daha sağlıklı bir cilt ve daha sağlıklı saçlara sahip olmak gibi birçok konuda önemlidir.
• Yüksek lif oranına sahip olduğu için sindirim sistemini harekete geçirmeye yardımcı olur.
• Özellikle yaş ilerledikçe azalan kolajen üretimine karşı iyi bir destekleyicidir. Cildin dokusundaki değişimler, zayıf kolajen üretimi ile birleştiğinde, cildin incelmesine sebep olurlar ve bu da cilt altındaki yağ dokularının (selülitin) görünümünü kolaylaştırır. Bu yüzden düzenli ve doğru miktarda kullanıldığında selülit görünümünün azalmasına yardımcıdır.
• İçerisindeki yağ asitleri sayesinde cildin esneklik kazanmasına destek olur.


İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. Bir uzman veya doktor kontrolünde kullanılmalıdır.


Neler İçermez?
İlave bileşen, paraben, sentetik koku, sentetik boya, alkol ve koruyucu içermez.


Nasıl Kullanılır?

Cildin hassasiyetini ölçmek için, önce cilt üzerinde küçük bir bölgede test edilmelidir.    
Hafif tatlı aroması ve fındığa benzeyen tadı sayesinde gün içinde bir çay kaşığı kadar tüketebilirsiniz. Salatalara, zeytinyağlı yemeklere eklenerek tüketilebileceği gibi suyun içine atılıp, düzenli olarak her gün alınabilir. Ayrıca keten tohumu yağı saç derisine masaj yoluyla haftada bir kez uygulandığında saçların daha canlı görünmesine  yardımcı olur.   Göz ile temas ettirilmemelidir. Göz ile teması halinde bol su ile durulayınız.

Hacim
31 - 50 ml
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek