Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml
Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml
Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml

Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı Serum 30 ml (9)

Fiyat : ₺430,00(KDV Dahil)

 

ALUULA ZAWİRA GÖZ KENARI KIRIŞIKLIK KARŞITI SERUM
Cilt, yaş aldıkça, bağ dokusundaki elastin, kolajen ve fibroblastlarda oluşan değişikliklere bağlı olarak zayıflar ve kırışmaya başlar.  

Yaş aldıkça yüzde ve göz çevresinde kırışıklıklar artmaya başlar ve kırışıklık cildin incelerek sarkmış görünmesine sebep olur. Doğal yaşlanma sürecinin bir parçası olarak cilt, bağ dokusundaki elastin, kolajen ve elastin üreten fibroblastlarda oluşan değişikliklere bağlı olarak zayıflar ve kırışır.

Erken yaşta meydana gelen kırışıklıklar, çok fazla güneş ışığına maruz kalmak, sigara içmek, aşırı stres, fazla kilo kaybı, E vitamini eksikliği, ilaç kullanımı ve genetik yatkınlık gibi unsurlardan da kaynaklanabilir. 

Aluula Zawira Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı Serum, göz çevresindeki kırışıklıkların azaltılmasına ve yenilerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olacak şekilde geliştirilmiştir.

Faydaları;

- Aluula Zawira Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı Serum, içeriğindeki özel peptidler ve ekstraktlar sayesinde göz kenarlarındaki kırışıklığın azaltılmasına yardımcıdır.  
- Düzenli kullanıldığında daha yumuşak, parlak ve sıkı görünümlü bir göz çevresinin oluşmasına destek olur.
- Göz çevresinin aydınlanması ve şişliklerin azaltılmasında yardımcı etkiye sahiptir. 
- Tüm cilt tipleri için uygundur.

Neler içermez?
Gluten, paraben, parfüm, sülfat içermez. 


Nasıl Kullanılır?
Cildinizi temizledikten sonra, yeterli miktarda serumu göz çevrenize dairesel hareketlerle uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Gece kullanılması önerilir. 

Etkili cilt bakımınızı Aluula Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi ile tamamlayabilirsiniz.  (Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz)

Daha canlı, sıkılaşmış ve daha enerjik bir cilt görünümüne Aluula Zawira Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı Serum ile merhaba deyin.

 

 

Hacim
16 - 30 ml
Kullanım Amacı
Nemlendirici Canlandırıcı Dengeleyici Gözenek Sıkılaştırıcı
Cilt Tipi
Tüm Cilt Tipleri
Şişe Tipi
Şişe
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
ALUULA, ALUULA Zawira, ALUULA Zawira Göz, ALUULA Zawira Göz Kenarı, ALUULA Zawira Göz Kenarı Kırışıklık, ALUULA Zawira Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı, ALUULA Zawira Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı Serum, ALUULA Zawira Göz Kenarı Kırışıklık Serum, ALUULA Zawira Göz Kenarı Karşıtı, ALUULA Zawira Göz Kenarı Karşıtı Serum, ALUULA Zawira Göz Kenarı Serum, ALUULA Zawira Göz Kırışıklık, ALUULA Zawira Göz Kırışıklık Karşıtı, ALUULA Zawira Göz Kırışıklık Karşıtı Serum, ALUULA Zawira Göz Kırışıklık Serum, ALUULA Zawira Göz Karşıtı, ALUULA Zawira Göz Karşıtı Serum, ALUULA Zawira Göz Serum, ALUULA Zawira Kenarı, ALUULA Zawira Kenarı Kırışıklık, ALUULA Zawira Kenarı Kırışıklık Karşıtı, ALUULA Zawira Kenarı Kırışıklık Karşıtı Serum, ALUULA Zawira Kenarı Kırışıklık Serum, ALUULA Zawira Kenarı Karşıtı, ALUULA Zawira Kenarı Karşıtı Serum, ALUULA Zawira Kenarı Serum, ALUULA Zawira Kırışıklık, ALUULA Zawira Kırışıklık Karşıtı, ALUULA Zawira Kırışıklık Karşıtı Serum, ALUULA Zawira Kırışıklık Serum, ALUULA Zawira Karşıtı, ALUULA Zawira Karşıtı Serum, ALUULA Zawira Serum, ALUULA Göz, ALUULA Göz Kenarı, ALUULA Göz Kenarı Kırışıklık, ALUULA Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı, ALUULA Göz Kenarı Kırışıklık Karşıtı Serum, ALUULA Göz Kenarı Kırışıklık Serum, ALUULA Göz Kenarı Karşıtı, ALUULA Göz Kenarı Karşıtı Serum, ALUULA Göz Kenarı Serum, ALUULA Göz Kırışıklık, ALUULA Göz Kırışıklık Karşıtı, ALUULA Göz Kırışıklık Karşıtı Serum, ALUULA Göz Kırışıklık Serum, ALUULA Göz Karşıtı, ALUULA Göz Karşıtı Serum, ALUULA Göz Serum, ALUULA Kenarı,