Göz Çevresi Bakım Kremi (Anti-Aging) 40 Gr
Göz Çevresi Bakım Kremi (Anti-Aging) 40 Gr
Göz Çevresi Bakım Kremi (Anti-Aging) 40 Gr

Göz Çevresi Bakım Kremi (Anti-Aging) 40 Gr (373)

Fiyat : ₺449,00(KDV Dahil)

ALUULA ZAWİRA GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ (ANTİ-AGING)

Göz çevresi, tüm yıl kuruyabilen yüzümüzün en hassas bölgelerinden biridir. Göz çevresi soğuk hava, stres, uykusuzluk, hastalık, yaşın ilerlemesi gibi sebeplerden dolayı daha da hassaslaşır. Göz kremleri yalnızca yaşı ilerleyen kadınların değil, hemen hemen herkesin kullanması gereken bir bakım ürünüdür. Özellikle ileri yaşlarda kullanacağınız kremler, içeriklerinde bulunan bileşenler sayesinde belli sorunları hedefleyerek gözlerinizin etrafının daha aydınlık ve daha genç görünmesine yardımcı olabilir.

Aluula Zawira göz çevresi bakım kremi, hem göz çevrenizin nemlenmesine hem de kırışıklıkların görünümünün azalmasında yardımcı olacak özel bileşenler içeren bir formül ile geliştirilmiştir. Aluula Zawira Göz Çevresi Kremi, kimyasal ve petro kimyasal ürün içermediği ve botanik temelli bir yapıya sahip olduğundan, göz çevresindeki hassas bakımı yapabilen etkiye sahiptir.

Ürünün içeriğinde kullanılan anti aging aktiflerin marin ve botanik temelli olması; göz altı torbalarının ve kırışıklıkların oluşumunu engellemede etkilidir. Ürün, ayrıca  göz kenarındaki küçük çizgileri, kaz ayaklarını, göz çevresindeki şişlikleri, kararmaları, koyu halkaları, göz çevresindeki kırışıklıkları düzenlemekte yardımcıdır.

Faydaları;

Aluula Zawira Göz Çevresi Bakım Kremi (Anti-Aging),  göz çevresindeki şişlikler, kararmalar, koyu halkalar ve kırışıklıkların görümünü düzeltmeye yardımcı olur.
Aluula Zawira Göz Çevresi Kremi, göz çevresindeki yorgun ve stresli görünüme organik hammaddelerle çözüm sağlar.
Konsantre  olan formülü sayesinde göz çevresini nemlendirir.
Aluula Zawira Göz Çevresi Bakım Kremi (Anti-Aging),  iki bazda etki eder; hem derinin en üst tabakasından hem de derinin altından etki eden özelliğe sahiptir. Böylelikle hızlı bir şekilde anti aging yani yaşlanma karşıtı etki eder. Aluula Zawira Göz Çevresi Kremi’nin konsantre olan formülü, göz çevresinin nemlenmesini sağladığı gibi, göz kenarında bulunan kolajen dokuyu güçlendirmeye de yardımcı olur.
Göz çevresi kırışıklıkların giderilmesinde destekleyicidir. Ciltteki elastikiyeti artırarak çizgi ve kırışıklıklara karşı bakım sağlar.
Yorgun görünen göz çevresini hızla uyandırır, tazeler ve canlı görünümünü geri gelmesinde yardımcıdır. Ciltte ipeksi bir his bırakır.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Nasıl kullanılır?

Aluula Zawira Göz Çevresi Bakım Kremi’ni (Anti-Aging),  yeterli miktarda elinize alıp, temiz ve kuru cildinizde göz çevrenize dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak sürebilirsiniz. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. (Göz ile doğrudan temas ettirmeyiniz).

Aluula Zawira Göz Çevresi Kremi’nin devamlı kullanılması çok önemli. Ancak diyelim ki, seyahate çıktınız ve yanınıza almayı unuttunuz, iki üç ay süre kadar kullanmadınız... Ürünün etkisi hemen kaybolmuyor, etki devam ediyor. Yani ürün, cildinizin üst katmanına etki edip göze hitap ederken, aslında alt tabakada da uzun vadeli çalışma yapıyor. Bu yüzden ürünü kullanmayı bıraktığınızda bile etkisi hemen geçmemiş oluyor...

Temiz içerikli Aluula Zawira Göz Çevresi Kremi’ni uyguladıktan sonra siz de göz altı torbalarının, kırışıklıkların azaldığını, yorgun ve stresli görünümün ortadan kalktığını ve etkisinin uzun süreki olduğunu görünce şaşıracaksınız.

Daha canlı ve daha enerjik bir cilt görünümüne Aluula Zawira Göz Çevresi Bakım Kremi (Anti-Aging) ile merhaba demeye ne dersiniz?

 

Hacim
31 - 50 ml
İçerik
Alkol İçermeyen Gluten İçermeyen Paraben İçermeyen Parfüm İçermeyen Sülfat İçermeyen
Kullanım Amacı
Nemlendirici Onarıcı Sıkılaştırıcı
Cinsiyet
Unisex
Yaş Grubu
Genç Yetişkin
Cilt Tipi
Karma Tüm Cilt Tipleri
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek