Cilt Yenileyici Gece Kremi (Hücre Yenileme Ve Anti-Aging)
Cilt Yenileyici Gece Kremi (Hücre Yenileme Ve Anti-Aging)

Cilt Yenileyici Gece Kremi (Hücre Yenileme Ve Anti-Aging) (376)

Fiyat : ₺505,00(KDV Dahil)

Cilt Yenileyici Gece Kremi (Hücre Yenileme Ve Anti-Aging)


Faydaları:

• Cildin erken yaşlanmasını önlemek ve güneşin zararlı ışınlarından korunmak için SPF donanımlı gündüz kremi kullanmak oldukça önemlidir.
• Gündüz kremleri, nem kaybını önlemek ve cilt yüzeyini dış etkenlerden ve güneşe maruz kalmaktan korumak için cilt bariyerini bloke ederek cildi nemlendiren özellikte olmalıdır.
• Gündüz kremlerinin hafif dokulu olması, cildi yağlandırmadan nemlendirmesi, güneşten koruması, hafif bir parlaklık kazandırması ve bakımlı görünmesini sağlaması gerekir. İşte tüm bu unsurlar göz önüne alınarak Aluula Zawira Cilt Yenileyici Gündüz Kremi her cilt tipi için gün ışığının zararlı ışınlarına karşı cildinizi korumak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir.
• Cildin sebum dengesini bozmadan güneş koruması sağlamada yardımcıdır.
• Cildin yağlanmasını ve cilt problemlerinin ortaya çıkmasının önüne geçmede etkilidir.
• Cilt bariyerinin korunmasını destekler.
• Cildin beslenmesine ve korunmasına katkı sağlar.
• Zararlı güneş ışınları; UVA ve UVB’ye karşı kalkan görevi üstlenir.UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlamada yardımcı olur.
• Doğal filtreler ile güneş ışınlarına karşı hassas bakım sağlar.
• Cilde kolay dağılır; akışkan ve hızlı emilen bir dokudadır.
• UVA ve UVB ışınlarına karşı cildin her noktasında eşit ve güçlü koruma sağlar.
• SPF 15 koruma özelliğine sahiptir.
• Tüm cilt tipleri için uygundur.

Neler İçermez?
Gluten, paraben, parfüm, sülfat ve alkol içermez.


Nasıl Kullanılır?
Gündüzleri, gün ışığının ve çevresel etkenlerin zararlarından korunmak için temiz olan cilde sürülür. Gündüz kremini küçük bir nohut tanesi büyüklüğünde elinize alıp, cildinize dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak sürebilirsiniz. Doğrudan göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Cilt yenileyici gündüz kremi, gün içerisinde ihtiyaç duyuldukça kullanılabilir. Cildin hassasiyetini ölçmek için, önce cilt üzerinde küçük bir bölgede test edilmelidir.       
Etkili cilt bakımınızı Aluula Zawira Leke ve Renk Düzenleyici Serum ile tamamlayabilirsiniz.
Güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmanın yanı sıra, cildinizin sağlıklı ve genç kalmasını da destekleyin.

 

 

Hacim
51 - 75 ml
Kullanım Amacı
Nemlendirici Onarıcı Sıkılaştırıcı
Cinsiyet
Unisex
Yaş Grubu
Genç Yetişkin
Cilt Tipi
Tüm Cilt Tipleri
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
ALUULA, ALUULA Zawira, ALUULA Zawira Cilt, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Hücre, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Hücre Yenileme, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Hücre Yenileme ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Hücre Yenileme ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Hücre Yenileme Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Hücre ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Hücre ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Hücre Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Yenileme, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Yenileme ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Yenileme ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Yenileme Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Kremi Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Hücre, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Hücre Yenileme, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Hücre Yenileme ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Hücre Yenileme ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Hücre Yenileme Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Hücre ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Hücre ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Hücre Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Yenileme, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Yenileme ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Yenileme ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Yenileme Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Gece Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Hücre, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Hücre Yenileme, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Hücre Yenileme ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Hücre Yenileme ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Hücre Yenileme Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Hücre ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Hücre ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Hücre Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Yenileme, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Yenileme ve, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Yenileme ve Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi Yenileme Anti-Aging, ALUULA Zawira Cilt Yenileyici Kremi ve,