%100 Saf Lavanta Uçucu Yağı 10 ml
%100 Saf Lavanta Uçucu Yağı 10 ml

%100 Saf Lavanta Uçucu Yağı 10 Ml (572)

Fiyat : ₺84,00(KDV Dahil)

LAVANTA UÇUCU YAĞI – 10 ml

Lavanta uçucu yağı, lavanta çiçeklerinden su buharı distilasyonu ile elde edilen saf uçucu yağdır. Rahatlatıcı etkisiyle de bilinen lavanta uçucu yağı;

Nasıl Kullanılır?

Cilt bakımı için cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar ürünü cildinize masaj yaparak kullanabilirsiniz. Topikal uygulamalarda seyrelterek kullanmanız tavsiye edilir.

Lavanta yağının huzur verici, rahatlatıcı bir etkisi olduğundan stres altında hissedilen anlarda bileklere, şakaklara lavanta yağı ile masaj yapabilirsiniz.

Yatmadan önce yastık veya çarşaflarınıza birkaç damla damlatarak dinlendirici bir uykuya geçebilirsiniz. Doğal arındırıcı özelliğinden yararlanmak için temizleme suyuna birkaç damla lavanta uçucu yağı ekleyerek kendi yüzey temizleyicinizi oluşturabilirsiniz. Buhurdanlık içerisinde kullanarak da bulunduğunuz ortamın daha ferah kokmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. Bir uzman veya doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Hacim
1 - 15 ml
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek