Ağız Bakım Seti
Ağız Bakım Seti

Ağız Bakım Seti (AB.MC.03)

Fiyat : ₺600,00(KDV Dahil)

 

Doğal Bakır Dil Temizleyici (Sıyırıcı)

Bu doğal bakır dil temizleyici, kimyasal içermez ve plak birikimini temizlerken ağız kokusunu önler. Sabah uyandıktan sonra kullanıldığında toksin birikimini engeller ve tat duyusunu geliştirir. Doğal bakır mineralinden yapılmış olmasıyla da dil sağlığını güçlendirir.


Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı, doğal yağ içeriğiyle cilt ve saç için nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Aynı zamanda antioksidan özellikleriyle cilt sağlığını korur ve yağ yakımını destekler. Cilt bakımında masajla kullanılabilir, ancak gözle temas ettirilmemelidir.


Misvak Diş Macunu ve Temizleyici

Bu doğal misvak özüyle yapılmış diş macunu ve temizleyici, florür içermez ve dişleri temizlerken ağız kokusunu giderir. Diş minesini korumaya yardımcı olur ve diş hekimlerinin önerdiği şekilde günde iki kez kullanılmalıdır. Yutulmamalıdır.


Misvaklı Ağız Bakım Diş Macunu (40cc)

Bu diş macunu dişleri temizler ve bakterilerden arındırırken ağız kokularını ve ağız yaralarını gidermeye yardımcı olur. Diş minesini korumaya ve diş etini güçlendirmeye katkı sağlar. Ayrıca bakteri oluşumunu da engeller. Doğal olmasıyla sağlıklı ve güvenilirdir. Florür içermez ve diş minesinin güçlenmesine ve diş çürüklerini önlemeye yardımcı olur.

 

  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek