Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli (250 Ml)
Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli (250 Ml)
Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli (250 Ml)

Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli (250 Ml) (372)

Fiyat : ₺105,00(KDV Dahil)

ALUULA ZAWİRA GENİTAL BÖLGE HİJYEN VE BAKIM JELİ – İNTİM JEL

Genital bölgenin özel dokusu ve hassasiyeti sebebiyle, bu bölgenin temizliği sırasında tam kapsamlı bir bakım yapabilmek için sıradan ürünler kullanılması tavsiye edilmez.

Genital bölgenin pH dengesi; hem erkeklerde hem de kadınlarda sabun, banyo ürünleri, stres ve hayat tarzı değişiklikleri gibi çeşitli sebeplerden etkilenebilir. Aluula Zawira İntim Jel, genital bölgede bulunan hassas cilt dokusunu korumak ve daha fazla hijyen sağlamak için çok özel bitkisel kompleks ile formüle edilmiştir.

Genital bölge temizliği hem kadınlar hem de erkekler için son derece önemlidir. Aluula Zawira İntim Jel’i erkekler de rahatlıkla kullanabilirler. Aluula Zawita İntim Jel ile tam kapsamlı bir temizlik ve gün boyu süren ferahlık hissini güvenle deneyimleyebilirsiniz.

Ürün Miktarı: 250 ml.’ dir (Kutusunda hatalı yazılmıştır).

Faydaları;

Aluula Zawira İntim Jel, sürekli kullanıldığında, akıntı, koku, mantar ve kaşıntıyı önlemeye yardımcı olur.

Sürekli kullanıldığında dış etkenlere karşı bir bariyer görevi görür ve zararlı mikrobiyellerin bulaşmasını engellemeye yardım eder.

Hassas bölgedeki kaşıntı ve rahatsızlık hissini yatıştırmada ve tahrişin önlenmesinde yardımcıdır.

İçeriğindeki özel bitkisel formülü sayesinde dış genital bölgedeki sarkmaların toparlanmasında da destekleyicidir.

Dış genital bölge temizliği sağlar, uygun pH değeri ile dış genital bölgeyi korumaya yardım eder.

Nasıl kullanılır?

Banyoda veya banyonda sonra avuca bir miktar dökülerek haffiçe köpürtülür. Dış genital bölge hafifçe ovalanarak uygulanır ve ılık su ile durulanır.

Hacim
151 - 250 ml
İçerik
Alkol İçermeyen Gluten İçermeyen Paraben İçermeyen Parfüm İçermeyen
Cinsiyet
Unisex
Yaş Grubu
Genç Yetişkin
Şişe Tipi
Şişe
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
Aluula, Aluula Zawira, Aluula Zawira Genital, Aluula Zawira Genital Bölge, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Bakım, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Bakım Jeli, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Bakım Jeli 250, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Bakım Jeli 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Bakım Jeli ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Bakım 250, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Bakım 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Bakım ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Jeli, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Jeli 250, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Jeli 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve Jeli ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve 250, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ve ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Bakım, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Bakım Jeli, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Bakım Jeli 250, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Bakım Jeli 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Bakım Jeli ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Bakım 250, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Bakım 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Bakım ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Jeli, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Jeli 250, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Jeli 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen Jeli ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen 250, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge Hijyen ml, Aluula Zawira Genital Bölge ve, Aluula Zawira Genital Bölge ve Bakım, Aluula Zawira Genital Bölge ve Bakım Jeli, Aluula Zawira Genital Bölge ve Bakım Jeli 250, Aluula Zawira Genital Bölge ve Bakım Jeli 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge ve Bakım Jeli ml, Aluula Zawira Genital Bölge ve Bakım 250, Aluula Zawira Genital Bölge ve Bakım 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge ve Bakım ml, Aluula Zawira Genital Bölge ve Jeli, Aluula Zawira Genital Bölge ve Jeli 250, Aluula Zawira Genital Bölge ve Jeli 250 ml, Aluula Zawira Genital Bölge ve Jeli ml, Aluula Zawira Genital Bölge ve 250,