Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli (250 Ml)
Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli (250 Ml)
Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli (250 Ml)

Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli (250 Ml) (372)

Fiyat : ₺219,00(KDV Dahil)

Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli (250 Ml)

Faydaları:

• Genital bölgenin özel dokusu ve hassasiyeti sebebiyle, bu bölgenin temizliği sırasında tam kapsamlı bir bakım yapabilmek için sıradan ürünler kullanılması tavsiye edilmez.
• Genital bölgenin pH dengesi; hem erkeklerde hem de kadınlarda sabun, banyo ürünleri, stres ve hayat tarzı değişiklikleri gibi çeşitli sebeplerden etkilenebilir.
• Aluula Zawira İntim Jel, genital bölgede bulunan hassas cilt dokusunu korumak ve daha fazla hijyen sağlamak için çok özel bitkisel kompleks ile formüle edilmiştir.
• Genital bölge temizliği hem kadınlar hem de erkekler için son derece önemlidir. Aluula Zawira İntim Jel’i erkekler de rahatlıkla kullanabilirler.
• Aluula Zawita İntim Jel ile tam kapsamlı bir temizlik ve gün boyu süren ferahlık hissini güvenle deneyimleyebilirsiniz.
• Ürün Miktarı: 250 ml.’ dir.
• Aluula Zawira İntim Jel, sürekli kullanıldığında, akıntı, koku, mantar ve kaşıntıyı önlemeye yardımcı olur.
• Düzenli kullanıldığında dış etkenlere karşı bir bariyer görevi görür ve zararlı mikrobiyellerin bulaşmasını engellemeye yardım eder.
• Hassas bölgedeki kaşıntı ve rahatsızlık hissini yatıştırmada ve tahrişin önlenmesinde yardımcıdır.
• Dış genital bölge temizliği sağlar, uygun pH değeri ile dış genital bölgeyi korumaya yardım eder.

Neler İçermez?
Gluten, paraben, parfüm, koku verici esans, alkol içermez.

Nasıl Kullanılır?
Banyoda veya banyonda sonra avuca bir miktar dökülerek hafifçe köpürtülür. İntim bölgenin dış yüzeyinde hafifçe ovalanarak uygulanır ve ılık su ile durulanır.
Hacim
151 - 250 ml
İçerik
Alkol İçermeyen Gluten İçermeyen Paraben İçermeyen Parfüm İçermeyen
Cinsiyet
Unisex
Yaş Grubu
Genç Yetişkin
Şişe Tipi
Şişe
  • Güvenli Alışveriş
    Güvenli Alışveriş Güvenli ödeme yöntemi
  • Kargolama
    Kargolama Sağlam paketleme ve hızlı kargolama
  • Ödeme Seçenekleri
    Ödeme Seçenekleri Ödeme Yöntemi Seçenekleri
  • Whatsapp Destek
Etiketler
Genital, Genital Bölge, Genital Bölge Hijyen, Genital Bölge Hijyen Ve, Genital Bölge Hijyen Ve Bakım, Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli, Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli 250, Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli 250 Ml, Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Jeli Ml, Genital Bölge Hijyen Ve Bakım 250, Genital Bölge Hijyen Ve Bakım 250 Ml, Genital Bölge Hijyen Ve Bakım Ml, Genital Bölge Hijyen Ve Jeli, Genital Bölge Hijyen Ve Jeli 250, Genital Bölge Hijyen Ve Jeli 250 Ml, Genital Bölge Hijyen Ve Jeli Ml, Genital Bölge Hijyen Ve 250, Genital Bölge Hijyen Ve 250 Ml, Genital Bölge Hijyen Ve Ml, Genital Bölge Hijyen Bakım, Genital Bölge Hijyen Bakım Jeli, Genital Bölge Hijyen Bakım Jeli 250, Genital Bölge Hijyen Bakım Jeli 250 Ml, Genital Bölge Hijyen Bakım Jeli Ml, Genital Bölge Hijyen Bakım 250, Genital Bölge Hijyen Bakım 250 Ml, Genital Bölge Hijyen Bakım Ml, Genital Bölge Hijyen Jeli, Genital Bölge Hijyen Jeli 250, Genital Bölge Hijyen Jeli 250 Ml, Genital Bölge Hijyen Jeli Ml, Genital Bölge Hijyen 250, Genital Bölge Hijyen 250 Ml, Genital Bölge Hijyen Ml, Genital Bölge Ve, Genital Bölge Ve Bakım, Genital Bölge Ve Bakım Jeli, Genital Bölge Ve Bakım Jeli 250, Genital Bölge Ve Bakım Jeli 250 Ml, Genital Bölge Ve Bakım Jeli Ml, Genital Bölge Ve Bakım 250, Genital Bölge Ve Bakım 250 Ml, Genital Bölge Ve Bakım Ml, Genital Bölge Ve Jeli, Genital Bölge Ve 250, Genital Bölge Ve 250 Ml, intim, intim jel, intim hijyen,