AKUPUNKTUR

İnsan bedeninde 12 adet çift 2 adet tek meridyen vardır. bu meridyenler adeta bir örümcek ağı gibi insanın bedeni sarmıştır ve organ ve duyguları birbirine bağlantısıni sağlamıştır. bu meridyenler üzerinde belirli noktalar vardır Bu noktalar meridyen merkezleridir.Bu noktalarda bir tıkanıklık olduğu zaman aynen bir trafik sıkışması gibi hastalık oluşur ve enerji ritmi bozulur.

Akupunktur mikro iğneler sayesinde bölgedeki tıkanıklıkları düzenlerken Beyne doğru uyarıları verir. Çin tıbbında balık kılçığı ve hayvan tüyleri ile uygulanmaya başlayan Bu yöntem vücuttaki Qi enerjisini dengelediği için çok önemli sonuçlar alınmıştır.

Bu asırlar öncesinden keşfedilmiş tedavi yönteminde şu anda aynı noktalarda yüksek enerji frekansları keşfedilmiş ve hiçbir teknolojik alet yok iken noktaların yeri nasıl keşfedildiği insanda hayretler uyandırmaktadır.

Akapuntur uygulandığı andan itibaren 72 saat boyunca aralıksız tedaviye devam eder. Tedavinin tamamlanması için iki veya üç defa belirli aralıklarla yapılması gerekir.

Uygulandığı durumlar

Bilinç kaybı dikkat dağınıklığı üşüme ve hararet dolaşım bozuklukları lenf sistemi sorunları tiroid guatr diz ağrıları sinir sıkışmaları ödemler obezite diş sıkma yüz felci kramp kasılma cinsel problemler kadınsal hastalıklar baş ağrıları görmede ve duymada sıkıntılar kulunç ve tutulmalar his kaybı ve uyuşmalar fıtıklar göğüs hastalıkları ishal ve kabızlık, Hiperaktivite öğrenme bozuklukları bipolar Duygu dengesizlikleri.